HBMedical (Аш Бі Медікал)

HB Medical — це лікувально-діагностичний центр, у якому надають сучасну медичну діагностику із застосуванням інноваційних технологій. У центрі вам можуть запропонувати такі діагностичні дослідження, як: МР-ангіографія, МРТ без контрасту і з контрастом. Діагностику проводять кращі лікарі України ще

• Пн-Вс: 9:00-16:00

вул. Олександра Довженка, 3. На карті

Шевченківський , м.Шулявська

HBMedical це лікувально-діагностичний центр, у якому надають сучасну медичну діагностику із застосуванням інноваційних технологій. У центрі вам можуть запропонувати такі діагностичні дослідження, як: МР-ангіографія, МРТ без контрасту і з контрастом. Діагностику проводять кращі лікарі України.

Діагностичні послуги

• МРТ шийного відділу хребта
  • МРТ грудного відділу хребта
  • МРТ поперекового відділу хребта
  • МР скринінг хребта оглядовий (у віці до 40 років)
  • МРТ крижів та куприка
  • МРТ дистального відділу кисті (кисть і фаланги)
  • МРТ плечового суглоба
  • МРТ тазостегнових суглобів
  • МРТ колінного суглоба
  • МРТ гомілковостопного суглоба і проксимального відділу стопи
  • МРТ дистального відділу ступні (плесна і фаланги)
  • МРТ крижово-клубового зчленування та інші

Обладнання

У HBMedical використовують тільки найкраще і сертифіковане обладнання нового покоління. Усі технології для діагностичних досліджень проходять ряд тестувань і тільки після цього доставляються в медцентр із зарубіжних країн. У стінах клініки використовується: МРТ томограф SIEMENS 1,5 Тесла експертного класу 2021 року і КТ SIEMENS 32 зрізу (64 з технологією IVR) експертного класу 2021 року випуску з можливістю проведення низькодозового обстежень.

Все сподобалося, все чітко за розкладом, персонал клініки приємний. Лікар діагностики дуже сподобалося, діагностику провела ретельно і уважно

Вʼячеслав, 03.05.2024

Все чудо, чисто, швидко, зручно, комфортно, персонал привітний

Ольга, 02.05.2024

В клініці все було дуже гарно, всі молодці, лікарі дуже хороші, консультації були дуже гарні, все дуже швидко, супер! Оцінюю роботу лікарів на сто балів!

Анна, 26.04.2024

Клініка дуже сподобалася. Обслуговування у клініці просто чудове, сервіс був на найвищому рівні.

Вʼячеслав, 20.04.2024

Дуже сучасна, комфортна, зручна, простора клініка. Персонал у клініці дуже ввічливий та уважний. Все мені зробили швидко, вчасно та якісно. Загалом ця клініка дуже сподобалася.

Наталя, 19.04.2024

Ул. Казимира Малевича, 83. На карті