Гармонія здоров'я на Дніпровській набережній

• Паркінг,
  • Оплата карткою,

Нова сучасна клініка «Гармонія Здоров'я» на лівому березі Києва (РК Great) пропонує: консультативні послуги для дорослих та дітей, ультразвукову діагностику всього організму, пройти гастроскопію та колоноскопію, вакцинацію, здати аналізи та швидко отримати результати. Укласти декларацію із сімейним лікарем собі, своїм дітям та батькам, отримати стаціонарне лікування. Клініка оснащена всім необхідним медичним обладнанням для якісної діагностики та оперативних втручань. ще

• Пн-Сб: 8:00-20:00
  • Нд: 9:00-18:00

Дніпровська набережна 15Ж. На карті

Дарницький , м.Осокорки

На території житлового комплексу «Great» розмістився просторий та сучасний медичний центр, в якому кожен бажаючий може отримати медичну допомогу:

• консультативні послуги для дорослих та дітей
  • ультразвукову діагностику всього організму
  • вакцинацію
  • здати аналізи та швидко отримати результати
  • заключити декларацію з сімейним лікарем собі, своїм дітям та батькам
  • отримати стаціонарне лікування

В клініці в дарницькому районі ведуть прийом:

• мамолог
  • онколог
  • невролог
  • ЛОР
  • кардіолог

Проводяться діагностичні інструментальні обстеження, такі як колоноскопія, гастроскопія, цистоскопія.

Також на базі медичного центру є сучасна операційна, де проводяться в повному об’ємі урологічні, гінекологічні, онкологічні, проктологічні оперативні втручання та інші.

В клініці дорослі та діти можуть пройти чекапи всього організму та отримати щеплення.

Проведенням діагностики задоволений, не маю зауважень, все сподобалося.

Максим, 19.06.2024