Ендокрин Медікал

«Ендокринної Медікал» - сучасний медичний центр, пріоритетним напрямком якого є надання послуг в області ендокринології. Застосування сучасних методик, багаторічний досвід і високий професіоналізм фахівців клініки, а також комплексний підхід до лікування ендокринних і супутніх хвороб, дозволяє досягти високих результатів у наданні медичної допомоги пацієнтам з найскладнішими патологіями ще

• Нд: вихідний

вул. Володимирська, 69. На карті

Шевченківський , м.Університет, м.Театральна, м.Площа Українських Героїв

Ендокринологічний центр «Ендокрин Медікал» надає якісні послуги у галузі ендокринології, застосовуючи комплексний підхід до вирішення проблеми на всіх етапах лікування. У клініці «Ендокрин Медікал» можна також отримати консультації ендокринолога, гінеколога-ендокринолога, кардіолога, невролога, ревматолога, терапевта, пройти комплекс ультразвукових та лабораторних досліджень

Фахівці клініки, незважаючи на велику теоретичну базу і багаторічний практичний досвід, постійно підвищують кваліфікацію та проходять стажування у кращих профільних клініках різних країн, що у поєднанні з використанням кращих сучасних методик і новітніх технологій дозволяє домагатися ефективних результатів у лікуванні навіть найскладніших ендокринних патологій.

Центр працює за попереднім записом що гарантує своєчасний прийом без черг і затримок.  А доброзичливість та уважне ставлення до кожного пацієнта забезпечать відчуття комфорту у процесі діагностики і лікування.

«Endocrine Medical» вирішує такі проблеми ендокринної системи:

• Порушення обміну речовин - остеопенія, ожиріння
  • Цукровий і гестаційний діабет
  • Захворювання гіпофіза - нецукровий діабет, гіпоталамічний синдром, пангипопитуитаризм, гінекомастія
  • Захворювання надниркових залоз - хвороба Аддісона, хронічна недостатність надниркових залоз
  • Захворювання щитовидної залози - вузловий зоб, аутоімунний тиреоїдит, хронічний тиреоїдит, диспитуитаризм, гіпоталамічний синдром, дифузний, токсичний і нетоксичний зоб, тиреотоксикоз, гіперпаратиреоз, гіпопаратиреоз
  • Школа самоконтролю для хворих на цукровий діабет I і II типу - цикл групових та індивідуальних занять з хворими на цукровий діабет I і II типу.

Інші консультативно-діагностичні послуги центру «Ендокрин Медікал»:

• Ревматологія
  • УЗД:
    • молочних залоз
    • щитовидної залози
    • вен і артерій кінцівок
    • органів черевної порожнини
    • нирок, сечового міхура, сечовивідних шляхів
    • судин голови та шиї
  • Лабораторні дослідження
  • Ехокардіографія (УЗД серця)
  • Встановлення інсулінових помп та подальше ведення пацієнтів з ними
  • Добовий моніторинг глюкози

Мені дуже сподобалось коли мені робили УЗД органів сечовивідної системи (нирки, сечовивідні шляхи, сечовий міхур) Лікар мені все детально розповів що і як, мені було цікаво там знаходитись, зрозумілою мовою все пояснював та надав поради.

Богдан, 29.03.2021

Отлично! Ни разу не встречал еще врача-диагноста, столь скрупулезного и внимательного к деталям. Проходил УЗИ ног, с осложнениями - огромные раны на голени. Там не менее - все прошло отлично. Да, долго. Но это уже специфика исследования...

Николай, 22.12.2020

Доктор-УЗИ специалист все четко рассказала, показала, все было на высшем уровне

Анна, 14.03.2020

Про центр: все чисто,приветливо и быстро) Вернусь туда еще!

Анна, 20.02.2020

Все отлично, мне понравилось, всем доволен. Пришел, оперативно сделали, разъяснили, доволен всем.

Михайло, 15.07.2019

проспект Владимира Ивасюка 12Д. На карті