Дентал Гуру

• Паркінг,
  • Оплата карткою,

Стоматологічна клініка Дентал Гуру почала свою історію в січні 2021 року і на сьогоднішній день має близько 8000 задоволених пацієнтів. Послуги, які надає наша клініка: Імплантація Видалення зубів Професійна гігієна Відбілювання Лікування каналів Лікування під мікроскопом Пломби і реставрація Брекети Апарати Елайнери Вініри Коронки Протези ще

• Пн-Нд: 9:00-21:00

вул. Щусєва, 6. На карті

Шевченківський , м.Дорогожичі

Стоматологічна клініка Дентал Гуру  почала свою історію в січні 2021 року і на сьогоднішній день має близько 8000 задоволених пацієнтів.

Історія клініки від головного лікаря:

“Привіт,  друзі, мене звати Антон Вітряк і я хочу поділитись з вами історією створення нашої клініки Dental Guru.

Наша стоматологія зародилась майже випадково. Ми, разом з моїм другом Станіславом, навчалися у медичному університеті на різних факультетах. Після отримання диплому  наші шляхи розійшлись, і я пішов працювати по професії, а Стас спробував себе у підприємництві.

Через довгих 6 років ми домовились про зустріч. Я був на такому етапі кар’єри, коли мені вдалось заробити собі хорошу репутацію, набратися достатнього досвіду та назбирати власну базу пацієнтів, які регулярно у мене лікуються. Вже тоді я почав задумуватись над  відкриттям власної справи, але завжди бракувало або часу, або інших ресурсів.

На зустрічі Стас розповів мені, що знайшов приміщення і хоче відкрити сімейну амбулаторію (за освітою він сімейний лікар), а сусідній кабінет зробити стоматологічним.

Я, не думаючи ні секунди, відповів: «Давай».

Ремонт зайняв у нас 9 місяців. У процесі вималювалась картинка повноцінної стоматологічної клініки на два кабінети, і ми вирішили зробити саме її.

Наші обовʼязки одразу поділились — Стас займався документацією, в якій я нічого не тямив, а я ж, в свою чергу, взявся за створення дружньої та професійної команди. Мій досвід зіграв мені на руку, адже у ході роботи я познайомився з колегами та друзями зі сфери стоматології і знав,  на що здатний кожен з них як фахівець і як людина. В результаті, ті, кого я хотів  бачити у своєму оточенні – не задумуючись пішли за мною.

Я очікував, що півроку ми сидітимемо практично без роботи і налаштовував своїх колег на те саме. Але чи то фортуна до нас була прихильна, чи ставлення, чи професіоналізм — на третій місяць роботи у нас у всіх був повний запис на тиждень вперед. Це стало для нас справжньою мотивацією на постійне вдосконалення та повну віддачу роботі і пацієнтам.

ул. Попудренко, 52, левый берег, 250 метров от м. «Черниговская». На карті

Деснянский

ул Левка Лукьяненка, 21. На карті

Оболонский

ул. Сечевых Стрельцов (Артема), 52-а, корпус 2, в здании клиники «Столичный Доктор». На карті

п. Лютеж, ул. Витряного 69а. На карті

Киевская область