Педіатр і Я, дитячий медичний центр

• Дитяча кімната,
  • Оплата карткою,

Спеціалізований дитячий медичний центр «Педіатр і Я» пропонує маленьким пацієнтам та їх батькам інформативну і доступну діагностику стану організму, а саме ультразвукову діагностику усіх органів та систем, нейросонографію, електрокардіографію та інші види функціонального дослідження організму ще

• Пн-Сб: 9:00-18:00

вул. Маричанська, 9. На карті

Голосіївський , м.Голосіївська, м.Васильківська

Медичний центр для дітей «Педіатр і Я» піклується про здоров'я і благополуччя малюків, а також про спокій їхніх батьків. Невід'ємною частиною діяльності клініки є точна, достовірна та інформативна функціональна діагностика організму.  У даному медичному центрі дитина може пройти повне ультразвукове обстеження організму, функціональну діагностику роботи серця і головного мозку і т.д. Усі види досліджень, які використовуються у медичному центрі - цілком і повністю безболісні і не викликають дискомфорту у дитини.

Діагностичні дослідження, які можна пройти у дитячому медичному центрі «Педіатр і Я»:

• Ультразвукове обстеження організму дитини:
    • УЗД органів черевної порожнини (звичайне і комплексне);
    • УЗД кульшового суглоба у дітей - перевірка на можливу дисплазію суглобів;
    • УЗД нирок, наднирників і мочевика;
    • УЗД органів малого тазу;
    • УЗД мошонки для хлопчиків;
    • УЗД щитовидної залози;
    • УЗД молочної залози для дівчаток;
    • УЗД лімфовузлів та м'яких тканин;
    • УЗД вилочкової залози;
    • УЗД серця
    • Діагностика головного мозку - нейросонографія;
  • Ехокардіографія (ЕхоКГ);
  • Електрокардіографія (ЕКГ).

УЗД обстеження проводиться на апараті ультразвукової діагностики TOSHIBA Hemіo XG, апарат має 3 датчика для досліджень, урологічні та гінекологічні програми.

Лікарі були дуже чемні, нас нічого не засмутило, негативних емоцій не залишилось, відчувався професіоналізм, зауважень немає. Клініка чиста, комфортна, в клініці все в належному стані, нам все сподобалося

Устим, 15.06.2024

Дуже сподобався візит в клініку, клініка чиста, дуже привітні лікарі,  давали відповіді на всі запитання, все швидко і якісно

Діана, 20.04.2024

Нам все понравилось, персонал на ресепшен очень приятный, очень хорошо встретили. Доктор УЗИ специалист очень внимательно отнесся к ребенку, все хорошо объяснил, ответил на все вопросы. У нас только положительные впечатления

Анастасія, 21.03.2024

Візитом залишились задоволені усе відбулось швидко та якісно, без очікувань.

Кирил, 09.03.2024

Комфортна клініка, все зручно, звертатимемося, дякую.

Анна, 24.02.2024