Адепт Лелека

Діагностичний цент Адепт Лелека надає послуги УЗД діагностики на найсучаснішому апараті Тoshiba Aplio. Дослідження за допомогою такої техніки дозволяють виявити мінімальні зміни в органах і тканинах при перших ознаках захворювань. В діагностичному центрі проводять УЗД для дорослих пацієнтів і дітей. Також перевагою є те, що Адепт Лелека знаходиться в центральному районі. ще

• Нд: вихідний

вул. Льва Толстого 9-А . На карті

Шевченківський , м.Площа Українських Героїв

Діагностичний центр надає послуги ультразвукового дослідження всіх органів на сучасному обладнанні 2017 року випуску. Також є можливість зробити дуплексне сканування судинної системи, для виявлення порушень кровотоку, що є важливим діагностичним компонентом. Спеціальна функція УЗД апарату дозволяє здійснити 3D або 4D візуалізацію досліджуваних органів.

Устаткування в Адепт Лелека

УЗД апарат Toshiba Aplio 300 останнього покоління - апарат діагностики від лідера виробництва медичної техніки, японської компанії Toshiba.

Робота УЗД апарату обгрунтована на передовій технології High Density Beamforming, що забезпечує зображення максимально високої якості і рівня чіткості в незалежності від складності виконуваної діагностики. Луч високої щільності дає можливість візуалізувати самі мінімальні зміни. SMI-технологія апарату дозволяє переглянути повільні кровотоки і їх зміни в органі і в епіцентрі захворювання.

Послуги діагностичного центру Адепт Лелека

Перелік послуг, що надаються центром:

• УЗД органів малого тазу;
  • УЗД шлунка;
  • УЗД кишечника;
  • УЗД щитовидної залози;
  • УЗД печінки і жовчного міхура;
  • УЗД молочних залоз з доплером судин;
  • УЗД м'яких тканин;
  • УЗД нирок і сечового міхура;
  • УЗД серця;
  • доплерографія судин.

УЗД діагностика проводиться для дорослих та дітей.

Переваги УЗД-досліджень в діагностичному центрі Адепт Лелека

Ультразвукова діагностика мінімально впливає на організм людини і не сприяє його опроміненню, але є дуже інформативною і широко використовується.

Апарат Toshiba Aplio дозволяє спеціалісту УЗД діагностики робити тонкі зрізи - зображення, що необхідно для ранньої діагностики захворювань, яка дозволить зменшити подальше втручання у функціонування організму людини.

Очень приятный врач (и процедура проведена абсолютно без малейшего дискомфорта). Все очень понятно, доступно объяснила. Все до деталей. Результатом довольна.

Елена Повар, 28.02.2020

Доктор-УЗИ хороший специалист, четко и профессионально подошла к проблеме, дала хорошие рекомендации. Я остался очень доволен визитом

Тетяна, 08.02.2020

Мне все понравилось, доктор была очень внимательна и дала много полезной информации, буду рекомендовать.

Елена хомренко, 07.02.2020

Здесь работают не квалифицированные специалисты. Доктор провел ужасно узи. Я осталась не довольна визитом

Яна, 28.01.2020

УЗИ проводила нормальный, грамотный специалист.

Татьяна, 18.01.2020

ул. Срибнокильская, 12 . На карті