39 відгуків

Медичний центр «Інстинкт Сонця»

• Паркінг,
  • Оплата карткою,

Медичний центр «Інстинкт Сонця» надає своїм пацієнтам якісну діагностику органів і систем організму на сучасному медичному обладнанні. У центрі проводять ультразвукову діагностику, ЕКГ, біопсію, діагностику патологій зору та ін. ще

вул. Римарська, 26. На карті

Шевченківський

Схожі діагностичні центри в інших районах міста Харкова:

Медичний центр «Інстинкт Сонця» – сучасний медичний центр, в якому можна отримати різні якісні діагностичні та лікувальні послуги. Центр оснащений якісним діагностичним обладнанням і матеріалами. У клініці «Інстинкт Сонця» працюють висококваліфіковані фахівці з великим досвідом роботи.

Медичний центр «Інстинкт Сонця» надає такі діагностичні послуги:

• ультразвукова діагностика органів і систем організму (УЗД органів черевної порожнини, нирок, щитовидної залози та ін.);
  • ЕКГ;
  • біопсія шийки матки;
  • діагностика патологій зору (офтальмоскопія, тонометрія і ін.);
  • кольпоскопія;
  • спірографія.

Я прождала час доктора. Оплата вперед и я не была уверена что мне вернут деньги. Поэтому пришлось ждать. Потом ко мне пристали насчет обменной карты. У меня лечащий врач занимается обменной картой. У меня не было столько времени ждать.

Яна, 26.05.2021

Обслуживание в клинике и прием у врача прошли на высшем уровне!

Дарья, 06.02.2021

Благодарю работников центр. Все вежливые и приятные.. у них делала УЗИ органов малого таза и щитовидки.... все прошло быстро и качественно.

Анастасия, 28.10.2020

Сделали кардиограмму, но доктор посмотрел, сказал, что она странная. И мне она показалась странной! Возможно, это более усовершенствованное оборудование. Но когда ти приходишь в клинику, где все менее усовершенствовано, то там есть показания сердца: при выдохе, при вдохе, при задержке. Очень быстро это все происходило, три секунды. Я все сделала, доктору показала. И наверное, еще пожелание от всех клиентов! От улицы до входа, метров двадцать тридцать нет ни асфальта, ничего. Камни и пыль. Я подвернула ногу идя туда и обратно.

любов, 09.09.2020

Понравилась спокойная атмосфера, нет очередей.

Ольга ., 20.08.2020

переулок Отакара Яроша, 12-А. На карті