Медичний центр Здоров'я

• Паркінг,
  • Аптека в клініці,
  • Оплата карткою,

«Медичний центр здоров'я» вже майже 20 років надає повний спектр медичних послуг та залишається одним із найкращих багатопрофільних медичних центрів у Харківському регіоні. Обладнаний найсучаснішою і високоточною апаратурою, включає амбулаторно-поліклінічне відділення, потужний лабораторний і діагностичний центри. ще

Проспект Незалежності, 13. На карті

Шевченківський

«Медичний центр здоров’я» - вже майже 20 років надає повний спектр медичних послуг та залишається одним з кращих багатопрофільних медичних центрів в Харківському регіоні. Обладнаний найсучаснішою і високоточної аппаратурою, включає в себе амбулаторно-поліклінічне відділення, потужний лабораторний і діагностичний центри.

Консультативний прийом ведуть висококваліфіковані фахівці першої і вищої кваліфікаційної категорії, кандидати та доктори медичних наук.

Направлення медичного центру:

• Прийом висококваліфікованих лікарів понад 40 спеціальностей
  • Власна надсучасна лабораторія
  • Проведення УЗ-діагностики на апаратах експертного класу (3Д та 4Д) дорослих, дітей та вагітних жінок
  • Гастро- та колоноскопія
  • Жіноча консультація та програми ведення вагітності
  • Дерматоскопія та лазерне/радіохвильове видалення новоутворень шкіри
  • Функціональна діагностика
  • Мала операційна

Сучасні кабінети прийому лікарів акушер-гінекологів оснащені відразу сучасними УЗ-апаратами та Відеокольпоскопами - спеціальними мікроскопами для огляду слизової оболонки піхви і шийки матки. У разі виявлення патології використовується радіохвильовий апарат, посилений аргоноплазмовим коагулятором, який дозволяє одночасно провести діагностику (біопсію) і лікування з високим ступенем ефективності.

Лікар акушер-гінеколог вищої категорії, фахівець з планування сім’ї та лікування всіх форм безпліддя допоможе правильно підійти до планування вагітності, а в разі наявності показань проведе штучну інсемінацію спермою чоловіка, спеціально підготовлену і збагачену в нашій лабораторії. Лікарями відділення Жіночої консультації впроваджено програми ведення вагітності, УЗ-скринінги проводяться лікарем-генетиком з багаторічним досвідом на сканері GE Voluson P8 з можливістю 3Д та 4Д візуалізації.

Спеціалізований прийом лікаря-невропатолога проводить кандидат медичних наук, використовує для ефективного лікування болю в спині авторську методику PRP-терапії власною плазмою пацієнта в акупунктурні точки. Також лікар володіє методикою проведення. електронейроміографії для діагностики ураження нерва.

За допомогою діагностичної установки Карл Шторц проводяться відео-ендоскопічні огляди Лор-лікарем і лікарем-проктологом, що істотно підвищує точність діагностики і робить огляди наочними для пацієнта.

Огляди лікарів-дерматовенерологів супроводжуються проведенням цифрової дерматоскопії новоутворень шкіри - дослідження під багаторазовим збільшенням з метою виявлення ознак злоякісності.

Видалення новоутворень шкіри проводиться радіохвильовим методом або за допомогою унікального «Зеленого лазера»

Потужний Діагностичний центр надає можливість повного інструментального обстеження.

Для проведення гастроскопії використовується сучасне японське обладнання, якого немає в державних клініках.

Еластичний зонд, який робить процедуру більш комфортною.

Зображення виводиться на екран.

Ендоскопічні дослідження проводять лікарі з багаторічним стажем, їх віртуозність зводить неприємні відчуття при проведенні колоноскопії до мінімуму. Також є можливість провести дослідження під знеболювальним, при якому пацієнт не відчуває ніякого болю. При цьому скорочується тривалість процедури.

Відділення функціональної діагностики представлено цифровою електрокардіографією, кабінетом добового моніторингу артеріального тиску та електрокардіограми по Холтеру.

У відділенні ультразвукової діагностики одночасно ведеться прийом пацієнтів лікарями вищої кваліфікаційної категорії на трьох сучасних апаратах, один з яких експертного класу-флагман лінійки Сіменс ACUSON S3000, оснащений Еластографією, що дозволяє проводити поглиблену діагностику печінки на предмет фіброзних змін і новоутворень на предмет злоякісності.

Правильна постановка діагнозу і ефективне лікування неможливі без лабораторної діагностики. «Медичний центр здоровя» оснащений власною лабораторією, яка проводить повний спектр досліджень - загальноклінічні, імунологічні, біохімічні, гормональні, бактеріологічні та ПЛР-дослідження .

Велика увага приділяється преаналітичного етапу-забір крові здійснюється за допомогою вакуумних систем з використанням індивідуального штрих-кодування. Роль людського фактора нівелюється завдяки «закритим тест-системам» і автоматичним аналізатора, що передають результати досліджень он-лайн в єдину електронну базу. Точність досліджень становить 99,8%.

Близько 80% результатів усіх досліджень видаються в той же день! Лабораторія регулярно проходить як внутрішні контролі якості, так і зовнішні, в т.ч. міжнародні.

Інформаційна підтримка здійснюється співробітниками реєстратури та колл-центру

Переваги Медичного центру «Здоров’я»:

• постійно впроваджуються нові, сучасні методи діагностики і лікування
  • розширюється матеріально-технічна база
  • співробітники підвищують свій професійний рівень
  • розвиваються нові напрямки, що дозволяє провести повноцінне обстеження та призначити необхідну терапію

Дуже сподобалася клініка.Все пройшло добре, було все прекрасно.

Віталій, 03.04.2024

Залишилась дуже задоволеною роботою лікаря, що робив мені УЗД.

Светлана, 19.03.2024

Персонал клініки дуже привітний, клініка має зручно розташована, хороші спеціалісти всі в одному місці, я дуже задоволена роботою клініки

Ольга, 14.03.2024

Все добре було у клініці. Сама клініка дуже сподобалася.

Сергій, 13.03.2024

Цілком задоволена прийомом та діагностикою, все відбулося вчасно, людей в клініці не багато, спокійна атмосфера, під час тривоги є можливість пройти в укриття.

Світлана, 12.03.2024

ул. Пушкинская, 82. На карті