Відгуки про діагностичний центр Центр хірургії та реабілітації "Геліос"

• Паркінг,
  • Оплата карткою,
  • Пн-Вс: 8:00-20:00

вул. Ламана, 17. На карті

Соборний

Потрібно чекати персонал медичного закладу, щоб можна було пересуватися по клініці - це не дуже зручно. А так все добре пройшло.

Артем, 06.01.2024

Понравилось отношение к пациентам, работа врача УЗИ, отличное оборудование.

Наталія, 04.01.2024

Клініка сподобалась і обслуговування і  спеціалісти.

Ольга, 26.12.2023

Відмінна клініка - прийняли вчасно, на УЗД усе пояснили, залишився задоволеним.

Григорій, 23.12.2023

У клініці тепло, комфортно, доброзичливі працівники.

Олег, 21.12.2023

Все добре відбулось. Зустрів консультант провів  до кабінету, все добре. Лікар яка робила УЗД коментувала всю процедуру, тому питань ніяких не було.

Ася, 01.12.2023

Клініка сподобалась, буду рекомендувати знайомим

Костянтин, 16.11.2023

Все понравилось, очень здорово. Единственное, неудобно парковать машину, но это не клиники касается, просто такое расположение клиники. В самой клинике все хорошо, все чудно, замечательный коллектив, внимательный.

Ирина, 05.11.2023

В клініці все сподобалось, всі уважні, привітні, всю інформацію передають достатньо зрозуміло

Юлія, 04.11.2023

УЗД відбулося з невеликим запізненням, але все інше сподобалося.

Юрій, 31.10.2023

Лікар ввічлива, нормально мені зробила УЗД.

Олена, 19.10.2023

Персонал клиники очень отзывчивый, все быстро и хорошо, мне все понравилось,    единственное, результат нужно долго ждать. Дали советы и рекомендации как правильно и что делать, чтобы результат был правильный

Елизавета, 18.10.2023

Дуже гарне обслуговування. Буду рекомендувати своїм знайомим та родичам, щоб в цю клініку звертались.

Сергій, 12.10.2023

Все пройшло чудово, гарні спеціалісти, візит пройшов швидко, без затримань та нарікань.

Тамара, 05.09.2023

Дуже хороші персонал та обслуговування. Все пройшло швидко, якісно та комфортно.

Людмила, 21.07.2023

Дуже класна клініка і працюють гарні спеціалісти. Рекомендую

Яков, 21.10.2022

Дуже сподобалась клініка, дуже уважний персонал та лікарі!

Віктор, 15.08.2022

Я осталась довольна визитом в клинику, всё прошло просто замечательно! Как бы хотелось, чтобы такое обслуживание было во всех клиниках, особенно в государственных! Девочки приветливые, специалист, который делал мне диагностику, профессионал! Всё прошло превосходно! Осталась довольна.

Ольга, 22.11.2021