Отзывы о диагностическом центре Центр хирургии и реабилитации "Гелиос" на ул. Ломаная, 17

• Парковка,
  • Оплата карточкой,
  • Пн-Вс: 8:00-20:00

ул. Ломаная, 17. На карте

Соборный

Все было отлично! Клиника понравилась, особенно понравился доктор, которая проводила диагностику электронейромиографию. Процедура не из приятных, доктор молодец, разговаривала и отвлекала, процедура прошла отлично, все на высшем уровне. Я очень доволен визитом в клинику

Сергій, 07.09.2024

Діагностика пройшла упродовж однієї хвилини. Мені це дуже не сподобалося. А так якщо брати загалом клініка мені сподобалася.

Тетяна, 06.09.2024

Сподобалася клініка. Доволі непогано було перебувати в цій клініці. Дуже сподобалося, що діагностика пройшла оперативно та якісно.

Дарія, 06.09.2024

Все сподобалося, все пройшло добре, дякую.

Павло, 16.08.2024

Візит влаштував, зауважень немає,проведення діагностики сподобалося, звертатимуся, в разі потреби, дякую.

Віктор, 16.08.2024

Діагностику зробили добре, не маю зауважень. Дякую.

Роман, 10.08.2024

Швидко, все зручно, усі привітливі. Задоволена візитом.

Володимир, 07.08.2024

У клініці дуже незручні входи та виходи. Потрібно щоб завжди тебе хтось проводив у кабінет, адже легко заблудитися, все трішки заплутано. І у самій клініці дуже слизька плитка на підлозі, це якось дуже непродумано і небезпечно для пересування пацієнтів.

Любов, 07.08.2024

Я вкрай не задоволена візитом. Нам потрібно було зробити тільки ендоскопію, адже результати прийомів лікарів маємо . Натомість в цій клініці лікар став нав'язувати прийом лікаря, окрім ендоскопії, після моєї відмови почав поводити себе по хамськи і на моє прохання прокоментувати саме результати ендоскопії, відповів, у вас є лор, з ним і консультуйтесь. Також клініка мені відмовила у наданні відеорезультатів обстеження, хоча я готова була доплатити. Наразі маю знову десь робити ендоскопію, щоб отримати відеорезультат і мені дуже шкода моєї дитини, яку доводиться возити по клініках.

Михайло, 06.08.2024

Мені все сподобалося, зауважень не було, все чудово

Ірина, 02.08.2024

Клініка дуже сподобалася. Все було доволі зручно та комфортно, пройшло все швидко та якісно.

Кирило, 30.07.2024

Сподобалася клініка, все добре було. Обслуговування у клініці на найвищому рівні.

Юлія, 25.07.2024

Все було добре, все сподобалося, я задоволена, дякую.

Світлана, 24.07.2024

Прийняли у свій час, розпитали, розказали, усе відбулось професіонально.

Олександр, 23.07.2024

У клініці було насправді дуже комфортно, персонал у цій клініці просто класний, ввічливий, уважний та привітний. Клініка дійсно дуже мені сподобалася, все було на висоті.

Олена, 22.07.2024

Клініка мені подобається, уже не вперше її відвідую. Дуже кваліфікований медперсонал у цій клініці, в моєму випадку все пройшло доволі швидко та якісно.

Рустам, 22.07.2024

В клинику записывалась на процедуру, очень волновалась перед процедурой. Клиника приятно поразила, мне сразу уделили внимание, провели в кабинет, медсестры и врач были предельно внимательны, вежливы.  Врач диагностики произвела на меня прекрасное впечатление, результат диагностики прокомментировала, ответила на все мои вопросы. Мне все очень понравилось и я рекомендовала клинику своим знакомым.

Галина, 22.07.2024

Сподобався фахівець, що проводив мені спиртометрію, та й у клініці дуже гарно.

Яна, 20.07.2024

Клініка дуже сподобалася. Все було дуже гарно, дуже сподобалося відношення медперсоналу до пацієнтів у цій клініці.

Анатолій, 05.07.2024

Все супер було у цій клініці, все гарно пройшло, швидко та  якісно. Залишилися задоволена даною клінікою, все дуже сподобалося. Дякую.

Наталія, 05.07.2024

Все дуже сподобалося у клініці, було все добре.

Віта, 04.07.2024

Залишилася дуже задоволена цією клінікою. Обслуговування у клініці просто шикарне, медперсонал та лікарі дуже всі хороші. Дійсно все дуже сподобалося у даній клініці. Дякую.

Ірина, 29.06.2024

Працює дуже чіткий персонал. Доплерографію провели професійно та якісно, дуже ціні дали поради. Все пройшло дуже добре

Всеволод, 20.06.2024

Мало людей, комфортно, вчасно, професійно.

Олег, 19.06.2024

Все сподобалося, візитом в клініку залишився задоволений

Віталій, 14.06.2024