Отзывы о диагностическом центре Центр хирургии и реабилитации "Гелиос"

• Парковка,
  • Оплата карточкой,
  • Пн-Вс: 8:00-20:00

ул. Ломаная, 17. На карте

Соборный

Ця клініка дуже мені сподобалася. Комфорт, сервіс та обслуговування було на найвищому рівні.

Анастасія, 23.04.2024

Ми дуже вдячні працівникам клініки, гарне ставлення лікаря до пацієнта, ми залишилися дуже задоволені

Олександр, 20.04.2024

Дуже гарна, комфортна клініка. У клініці дуже уважний, ввічливий персонал.  Немає абсолютно ніяких зауважень до сервісу чи обслуговування у цій клініці, нам все дуже сподобалося.

Тимур, 19.04.2024

Добре все пройшло, діагностику зробили якісно та швидко. Загалом хороша клініка.

Анастасія, 19.04.2024

Клініка дуже гарна та сучасна, є усе необхідне, великий вибір медичних послуг. Нам дуже сподобалася дана клініка.

Ольга, 18.04.2024

Все сподобалося, все дуже гарно, зауважень до персоналу не було

Віталій, 17.04.2024

Сама клініка дуже чудова, дуже все сподобалося у цій  клініці. Дійсно все дуже класно організовано, дуже комфортно, хороші спеціалісти. При потребі буду звертатися саме у цю клініку за додатковими послугами, можу порекомендувати цю клініку.

Владислав, 16.04.2024

Загалом візитом в клініку залишилась задоволеною, але не сподобалось, що довелось досить довго чекати у черзі.

Оксана, 13.04.2024

Клініці можу поставити найвищу оцінку, комфортна, зручна, я дуже задовіолена, дякую.

Світлана, 12.04.2024

Питань не маю, усе відбулось на найвищому рівні.

Володимир, 04.04.2024

Дуже сподобалася клініка. Було все добре. Часто користуємося послугами саме цієї клініки.

Євгеній, 04.04.2024

Все пройшло чудово, все у клініці було прекрасно.

Олександр, 30.03.2024

Комфортно та зручно, проведенням діагностики задоволений, дякую.

Василь, 22.03.2024

В клинике делал диагностику, доктор очень приветливая, чувствуется, что доктор высокой квалификации, визитом в клинику остался доволен

Вячеслав, 21.03.2024

Всё понравилось - все добрые, лояльные визит прошёл прекрасно.

Дар'я, 19.03.2024

Все сподобалося, але результати надали без опису, чекаю на опис.

Ян, 19.03.2024

Клініка дуже сподобалася.Досить хороша, зручна клініка. У клініці було чисто, приємно, дуже привітні та уважні всі. Спеціалісти у цій клініці дуже приємні та кваліфіковані.

Даяна, 15.03.2024

Персонал клініки дуже уважний і чемний, лікарі хороші спеціалісти, клініка мені дуже сподобалася, дуже чиста і гарна клініка, якщо буде необхідно, то надалі буду звертатися в клініку. В клініці завжди допоможуть

Наталія, 14.03.2024

Все дуже добре в цій клініці, приємний персонал, діагностику зробили добре.

Віталій, 13.03.2024

Все на вищому рівні, все сподобалося, лікар діагностики чудовий. Ми задоволені візитом в клініку

Максим, 12.03.2024

Все пройшло чудово, дуже вдячні, звертатимемося.

Олександр, 11.03.2024

Дуже гарна консультація, змістовна та інформативна, ставлю максимально високу оцінку лікарю і клініці, дякую.

Ніна, 11.03.2024

Клініка сподобалася, все добре пройшло. Дякую.

Світлана, 11.03.2024

Дуже кваліфікований лікар мені проводив УЗД діагностику, я задоволена, дякую.

Анастасія, 10.03.2024

Очень хорошая клиника и персонал, девочки очень хорошо отнеслись, провели меня к доктору, доктор диагностики прекрасный, я довольна, рекомендую

Анжеліка, 07.03.2024