Відгуки про діагностичний центр Центр хірургії та реабілітації "Геліос"

• Паркінг,
  • Оплата карткою,
  • Пн-Вс: 8:00-20:00

вул. Ламана, 17. На карті

Соборний

Все було відмінно, зауважень не було, все сподобалося

Іван, 05.03.2024

Сподобались сервіс, швидкість, візит пройшов добре.

Артем, 04.03.2024

Клініка сподобалася, звернуся в клініку ще на наступну діагностику

Віктор, 29.02.2024

Мені сподобалося у клініці. Все досить добре пройшло.

Данило, 28.02.2024

Все нормально було у клініці. Все добре пройшло.

Юрій, 28.02.2024

Все супер було. Все дуже сподобалося у клініці.

Олена, 26.02.2024

Лікарю діагносту ставлю п'ятірку, а персонал на рецепції не дуже уважний, в іншому все добре, дякую.

Олександр, 24.02.2024

Все було добре, провели діагностику було комфортно

Світлана, 21.02.2024

Візитом до клініки залишилась задоволеною добре прийняли, швидко та професійно зробили УЗД, питань та претензій не маю.

Людмила, 17.02.2024

Все було добре, єдине що довелося довго чекати під кабінетом лікаря,потрапили на УЗД не на свій час

Лідія, 17.02.2024

Все супер пройшло. Клініка нормальна, все добре було. Лікар був хороший, той що робив діагностику. Все дуже гарно пояснив, роз'яснив, уважно все зробили й головне якісно. Я задоволений, дякую.

Анатолій, 16.02.2024

Прекрасна клініка, дуже сподобалася клініка. Буду ще звертатися у цю клініку обов'язково за допомогою.

Олександр, 16.02.2024

Все  сподобалося у клініці. Все було добре. Привітна адміністрація, сервіс обслуговування чудовий. Лікар  все доступно пояснив, все чітко розказав. Дуже сподобалася клініка, будемо ще сюди звертатися обов'язково.

Валентина, 14.02.2024

Ми готувалися до операції, нам терміново була діагностика. Клініка видає висновок діагностики на наступний день. Клініка пішла нам на зустріч і висновок видали в той же день.  В клініці все було добре

Кіра, 13.02.2024

Сподобалась клініка. Все пройшло добре. У клініці привітний персонал, було комфортно, зручно.

Любов, 10.02.2024

Клініка дуже сподобалася, якісно провели діагностику, лікар-діагност дуже уважний, я задоволена, дякую!

Юлія, 10.02.2024

Добре ставлення до пацієнта, усі працівники ввічливі та професійні.

Катерина, 09.02.2024

Візитом дуже задоволена - прийняли вчасно, провели, швидко та професійно зробили УЗД.

Тетяна, 07.02.2024

Все добре пройшло. Дуже сподобалось у клініці.

Віта, 29.01.2024

Дуже привітний персонал, гарне обладнання, професійний лікар, що робив УЗД.

Арина, 26.01.2024

Все в порядку. Сподобався фахівець, який робив діагностику УЗІ. Все сподобалось.

Анастасія, 20.01.2024

В клініці все було добре, провели діагностику добовий моніторинг ЕКГ (по Холтеру), зауважень до персоналу не було. Єдине, висновок діагностики потрібно дуже довго чекати, попереджали що потрібно чекати пару днів, а виявилось що до тижня, це дуже довго, довелось скасувати консультацію кардіолога

Наталія, 19.01.2024

Дуже приємний персонал у клініці. Одне тільки, незручно розташований центр.

Анонімно, 17.01.2024

Я дуже приємно здивована. Високий рівень сервісу. Автоматичні бахіли, широкі коридори. Персонал зустрів, провів до кабінету, від кабінету провели до виходу. Всі привітливі у клініці. Дуже дякую.

Аліна, 16.01.2024

Обслуговування хороше. Лікар адекватний. Все добре пройшло. Дякую.

Віталій, 09.01.2024