Дніпролаб в Броварах

«Дніпролаб» у м. Бровари пропонує великий комплекс діагностичних послуг, що виконуються кваліфікованими та досвідченими фахівцями, лікарями УЗ-діагностики ще

• Сб-Нд: 9:00-15:00

м. Бровари, вул. Героїв України 20 б (2 поверх, кабінет №3). На карті

У філії діагностичного центру «Дніпролаб» по вул. Гагаріна 20 Б проводять дуплексне сканування, пренатальну діагностику на всіх термінах вагітності та інші ультразвукові дослідження на сучасній апаратурі компанії Toshiba (Canon). Також у центрі виконують ендоскопічні дослідження (ФГДС) на висококласному обладнанні фірми Olympus (Японія), швидко і безболісно проводяться гастроcкопія і колоноскопія. Безболісність досягається введенням пацієнта в стан медикаментозного сну. Препарати, що застосовуються для введення пацієнта в стан медикаментозного сну, перевірені і абсолютно безпечні. Під час процедури пацієнт знаходиться під наглядом професійного лікаря-анестезіолога.

Види ендоскопічних досліджень:

• Відеоезофагогастродуаденоскопія (ВЕГДС)
  • Відеоколоноскопія (ВКС)
  • Біопсія

Для ультразвукової діагностики використовуються найновіші ультразвукові апарати Toshiba (Canon) aplio 500. Дане обладнання забезпечує неперевершену якість одержуваної картинки, доступ до широкого спектру дослідницьких режимів (кольоровий, енергетичний допплер тощо), можливість проведення досліджень зовнішніми та порожнинними датчиками тощо.

Перелік діагностичних послуг, що надаються спеціалістами «Дніпролаб» на вул. Гагаріна 20 Б:

З пренатальної діагностики:

• комплексної допологової діагностики плода з метою виявлення різноманітних патологій ще на стадії розвитку всередині утроби матері

Серед послуг пренатальної діагностики:

• УЗД у І, ІІ, ІІІ триместрах

З ультразвукової діагностики:

• методики неінвазивного (не порушуючи цілісних покривів) обстеження, вдаючись до використання ультразвукових хвиль. Дані дослідження проводяться за допомогою абдомінального датчика (який не проникає в організм) та транвагінального/ректального (при якому дослідження проводиться безпосередньо в організмі)

Серед послуг представлено ультразвукове дослідження:

• Щитовидної /передміхурової (і насіннєвих бульбашок)/молочної залози
  • Органів малого таза/черевної порожнини
  • Нирок
  • Сечового міхура
  • Органів калитки
  • Суглобів
  • Нейросонографія
  • Фолікулометрія

За допплерографією (дуплексним скануванням) – одна з методик дослідження за допомогою ультразвуку, при якому використовується ефект Допплера, заснований на зміні частоти хвиль залежно від положення об'єкта.

Види доплерографії:

• магістральних судин
  • брахіоцефальних судин
  • дупплексне сканування:
  • артерій верхніх/нижніх кінцівок
  • вен нижніх кінцівок

Задоволена проведенням обстеження, все на належному рівні, дякую.

Світлана, 26.03.2024

Сподобалася клініка, лікар, який проводив діагностику теж дуже сподобався. Все відбулося вчасно та чудово.

Лариса, 27.02.2024

В клініці все влаштувало, діагностику зробили добре, дякую.

Карина, 23.02.2024

Зроблено все швидко, добре пояснили в голос, розписали на папері, доклали фотографії. Візитом залишилась задоволена.

Тетяна, 12.02.2024

Візитом до клініки залишились задоволеними - лікар діагност усе пояснив та відповів на запитання.

Марк, 06.02.2024

ул. Киевская 247 . На карті