Відгуки про діагностичний центр Alpha Medical (Альфа Медікал) на Петлюри

вул. Симона Петлюри, 21-В секція Б. На карті

Все було супер! Дуже дякуємо! Лікар УЗД спеціаліст дуже грамотний, все було гарно, все подивився, ми задоволені

Михайло, 23.04.2024

Мені дуже сподобалася клініка і лікарі теж дуже сподобалися у цій клініці, всі дуже грамотні та доброзичливі.

Володимир, 16.04.2024

Дуже все сподобалося у цій клініці. Все було чудово.

Олена, 27.03.2024

Комфортна клініка, якісно провели УЗД обстеження, все на високому рівні, дякую.

Марина, 20.03.2024

Візитом до клініки залишилась дуже задоволеною.

Наталія, 06.03.2024

Все було добре, сервісом задоволена, в разі необхідності, звертатимусь.

Ірина, 07.12.2023

Все добре пройшло, все сподобалось, швиденько, якісно. Я задоволена.

Лілія, 27.11.2023

Клініка мені сподобалось. Адміністратор була дуже ввічлива і також лікар УЗД спеціаліст розумний, теж був дуже ввічливий, тому мені все сподобалось. В клініці чистенько, гарно, тепло, все супер!

Анна, 09.11.2023

Клініка сподобалось, ввічливий персонал, чисто, гарно

Ірина, 01.11.2023

Клініка дуже добре, персонал. обслуговування все сподобалось

Жанна, 01.11.2023

Прекрасно все прошло. Клиника современная, персонал клиники приветливый, общаются хорошо, приняли сразу без очереди

Галина, 04.10.2023

Сучасна клініка, в якій працює привітний та професійний персонал.

Олександр, 23.08.2023

Дуже сподобався лікар, який проводив УЗД, клініка не погана, але лікар краще).

Іван, 12.07.2023

Візитом у клініку залишилася дуже задоволена – мене зустрів привітний та професійний персонал. Отримала усе на що розраховувала, тому звертатимуся до них ще. Клініку рекомендую так само як рекомендували й мені.

Людмила, 27.06.2023

В клинике мне всё понравилось, и девочки администраторы, и УЗИ-специалист, который мне делал Доплер, зовут Орест, фамилию к сожалению не запомнила, мне понравился в особенности своим профессионализмом и отношением.

Светлана, 01.12.2021

Лікарі чудові, все чітко і ясно пояснювали, зустріли в клініці привітливо, з посмішкою.  Я всім був задоволений.

Максим, 26.04.2021