«Клініка лікаря Долинського»

На базі медичного закладу «Клініки Лікаря Долинського» працює діагностичний центр, де можна пройти комплексну УЗД-діагностику за привабливими цінами ще

• Пн-Вс: 8:00-17:00

м. Бровари, вул. Шевченко, 10-В, 2 поверх. На карті

«Клініка Лікаря Долинського» характеризується багатопрофільним напрямом діяльності. Зокрема, на базі клініки працює і діагностичний центр, де можна пройти комплексну УЗД-діагностику:

• м'яких тканин;
  • щитовидної залози;
  • молочних залоз;
  • органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, підшлункова залоза, селезінка);
  • органів черевної порожнини і заочеревинного простору (печінка, жовчний міхур, підшлункова залоза, селезінка, нирки);
  • нирок і сечового міхура;
  • нирок;
  • нирок і надниркових залоз;
  • передміхурової залози (абдомінальне, трансректальне);
  • органів мошонки;
  • статевого члена;
  • вилочкової залози (тимуса);
  • одного суглоба;
  • двох суглобів;
  • тазостегнових суглобів у дітей;
  • артерій нижніх кінцівок;
  • вен нижніх кінцівок;
  • серця (ехокардіографія);
  • судин шиї (дуплексне сканування);
  • судин голови та шиї (дуплексне сканування);
  • нейросонографія;
  • УЗ-контроль внутрішньосуглобового введення препарату (1 ділянка).

У клініці дуже гарний персонал та  уважні, кваліфіковані лікарі. Загалом ця клініка дуже сподобалася своїм комфортом та зручністю.

Олександр, 16.04.2024

Все було чудово, планую звернутися в клініку ще. Дуже дякую дівчатам, які робили забір крові. Дівчата дуже допомогли мені, оперативно справилися з моєю проблемою і через пʼятнадцять хвилин мені стало набагато краще. В клініці дуже хороший персонал

Святослав, 14.04.2024

УЗД спеціаліст дуже уважний, прийом сподобався, візитом в клініку задоволена

Наталія, 05.04.2024

Клініка сподобалася, дуже комфортно було у цій клініці.Все супер пройшло. Дякую.

Анна, 25.03.2024

Все було чудово, гарна клініка, мені дуже сподобалося. Лікар УЗД спеціаліст дуже хороший, я задоволена візитом в клініку

Людмила, 22.03.2024

ул. Киевская 247 . На карті

г. Бровары, ул. А.Голуба, 1В. На карті

Без района

г. Бровары, ул. Шевченко, д. 14, Центральная районная больница, административный корпус, 1 этаж. На карті

ул. Бульвар Независимости, 17. На карті