«Клініка лікаря Долинського»

На базі медичного закладу «Клініки Лікаря Долинського» працює діагностичний центр, де можна пройти комплексну УЗД-діагностику за привабливими цінами ще

• Пн-Сб: 8:00-20:00
  • Вс: 8:00-18:00

м. Бровари, вул. Шевченко, 10-В, 2 поверх. На карті

«Клініка Лікаря Долинського» характеризується багатопрофільним напрямом діяльності. Зокрема, на базі клініки працює і діагностичний центр, де можна пройти комплексну УЗД-діагностику:

• м'яких тканин;
  • щитовидної залози;
  • молочних залоз;
  • органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, підшлункова залоза, селезінка);
  • органів черевної порожнини і заочеревинного простору (печінка, жовчний міхур, підшлункова залоза, селезінка, нирки);
  • нирок і сечового міхура;
  • нирок;
  • нирок і надниркових залоз;
  • передміхурової залози (абдомінальне, трансректальне);
  • органів мошонки;
  • статевого члена;
  • вилочкової залози (тимуса);
  • одного суглоба;
  • двох суглобів;
  • тазостегнових суглобів у дітей;
  • артерій нижніх кінцівок;
  • вен нижніх кінцівок;
  • серця (ехокардіографія);
  • судин шиї (дуплексне сканування);
  • судин голови та шиї (дуплексне сканування);
  • нейросонографія;
  • УЗ-контроль внутрішньосуглобового введення препарату (1 ділянка).

Дуже професійно, візит сподобався, в клініці чистенько, акуратно, приємно. Гарно зустріли, провели, прийшли трошки раніше, почекали прийом. Лікар, Матвєєв Роман Миколайович, все пояснив і розказав, чемний, уважний, компетентний. У мене претензій немає, я задоволена візитом

Віра, 21.06.2024

Все пройшло просто чудово, було все прекрасно. Клініка мені дуже подобається, часто користуюся медичними послугами саме цієї клініки. Дуже вдячна за надзвичайно хороше обслуговування та сервіс у цій клініці.

Ірина, 18.06.2024

В клініці гарне обслуговування. Лікар який проводи нейросонографію побачив що мій  чоловік військовий та надав двадцять відсотків знижку. Взагалі зауважень немає, тільки позитивні враження.

Єгор, 18.06.2024

Все було чудово, візит влаштував, отримано все, на що розраховували, звертатимемося, в разі потреби, дякую.

Гелена, 10.06.2024

Я задоволений прийомом, все дуже добре, візит влаштував, отримано все, на що розраховували, звертатимемося, в разі потреби, дякую.

Володимир, 06.06.2024

г. Бровары, ул. Шевченко, д. 14, Центральная районная больница, административный корпус, 1 этаж. На карті

г. Бровары, ул. Героев Украины 20 б (2 этаж, кабинет № 3). На карті

ул. Бульвар Независимости, 17. На карті