Відгуки про діагностичний центр «Клініка лікаря Долинського»

• Пн-Сб: 8:00-20:00
  • Вс: 8:00-18:00

м. Бровари, вул. Шевченко, 10-В, 2 поверх. На карті

Дуже професійно, візит сподобався, в клініці чистенько, акуратно, приємно. Гарно зустріли, провели, прийшли трошки раніше, почекали прийом. Лікар, Матвєєв Роман Миколайович, все пояснив і розказав, чемний, уважний, компетентний. У мене претензій немає, я задоволена візитом

Віра, 21.06.2024

Все пройшло просто чудово, було все прекрасно. Клініка мені дуже подобається, часто користуюся медичними послугами саме цієї клініки. Дуже вдячна за надзвичайно хороше обслуговування та сервіс у цій клініці.

Ірина, 18.06.2024

В клініці гарне обслуговування. Лікар який проводи нейросонографію побачив що мій  чоловік військовий та надав двадцять відсотків знижку. Взагалі зауважень немає, тільки позитивні враження.

Єгор, 18.06.2024

Все було чудово, візит влаштував, отримано все, на що розраховували, звертатимемося, в разі потреби, дякую.

Гелена, 10.06.2024

Я задоволений прийомом, все дуже добре, візит влаштував, отримано все, на що розраховували, звертатимемося, в разі потреби, дякую.

Володимир, 06.06.2024

Все було добре, прийом відбувся вчасно, привітливий персонал, лікар УЗД спеціаліст на всі питання відповіла, візит в клініку сподобався

Вероніка, 06.06.2024

Було все добре у цій клініці, мені все дуже сподобалося.

Наталія, 28.05.2024

Сподобалася клініка.Вже кілька разів були у цій клініці, нам все подобається. Наразі все повністю влаштовує, нічого поганого про цю клініку сказати не можемо.

Наталія, 21.05.2024

Все було добре у цій клініці, буду і надалі користуватися медичними послугами саме цієї клініки. Дякую за чудове обслуговування.

Тетяна, 18.05.2024

У клініці все сподобалося. Дуже чемний, привітний персонал. Зробили все оперативно, чудово проконсультували. Загалом все було дуже добре.Дякую.

Сергій, 02.05.2024

Клініка повністю мене влаштовує, зверталася вже не перший раз, в клініку звертаюся постійно. В клініці хороші лікарі, персонал привітний, якщо потрібно, завжди все підкажуть.

Зоряна, 26.04.2024

У клініці дуже гарний персонал та  уважні, кваліфіковані лікарі. Загалом ця клініка дуже сподобалася своїм комфортом та зручністю.

Олександр, 16.04.2024

Все було чудово, планую звернутися в клініку ще. Дуже дякую дівчатам, які робили забір крові. Дівчата дуже допомогли мені, оперативно справилися з моєю проблемою і через пʼятнадцять хвилин мені стало набагато краще. В клініці дуже хороший персонал

Святослав, 14.04.2024

УЗД спеціаліст дуже уважний, прийом сподобався, візитом в клініку задоволена

Наталія, 05.04.2024

Клініка сподобалася, дуже комфортно було у цій клініці.Все супер пройшло. Дякую.

Анна, 25.03.2024

Все було чудово, гарна клініка, мені дуже сподобалося. Лікар УЗД спеціаліст дуже хороший, я задоволена візитом в клініку

Людмила, 22.03.2024

Сподобалася клініка. Часто користуємося послугами цієї клініки.

Тетяна, 12.03.2024

У клініці було доволі комфортно перебувати, все як завжди було на найвищому рівні, усі  необхідні послуги надавалися якісно, питань взагалі ніяких немає до клініки.

Оксана, 10.03.2024

На дуже подобається ця клініка. Стабільно користуємося  послугами цієї клініки.

Наталія, 10.03.2024

Дуже сподобалася клініка, лікар УЗД спеціаліст дуже хороший, дякуємо всім

Ольга, 09.03.2024

Проведенням діагностики в цій клініці задоволений, все на належному рівні, дякую.

Олег, 05.03.2024

Сподобалася клініка.Все пройшло на найвищому рівні. Дуже комфортно було у клініці, все супер. Дякую.

Єлизавета, 14.02.2024

Візитом до клініки залишилась задоволеною.

Дарія, 09.02.2024

Все было отлично, записались в клинике на следующий прием

Володимир, 20.12.2023

Сподобалось у клініці. Ввічливий персонал. Консультація була добре роз'яснена.

Марія, 18.12.2023

г. Бровары, ул. А.Голуба, 1В. На карті

г. Бровары, ул. Героев Украины 20 б (2 этаж, кабинет № 3). На карті

Без района

г. Бровары, ул. Шевченко, д. 14, Центральная районная больница, административный корпус, 1 этаж. На карті

ул. Бульвар Независимости, 17. На карті