Відгуки про діагностичний центр «Клініка лікаря Долинського»

• Пн-Вс: 8:00-17:00

м. Бровари, вул. Шевченко, 10-В, 2 поверх. На карті

Клініка сподобалася, дуже комфортно було у цій клініці.Все супер пройшло. Дякую.

Анна, 25.03.2024

Все було чудово, гарна клініка, мені дуже сподобалося. Лікар УЗД спеціаліст дуже хороший, я задоволена візитом в клініку

Людмила, 22.03.2024

Сподобалася клініка. Часто користуємося послугами цієї клініки.

Тетяна, 12.03.2024

У клініці було доволі комфортно перебувати, все як завжди було на найвищому рівні, усі  необхідні послуги надавалися якісно, питань взагалі ніяких немає до клініки.

Оксана, 10.03.2024

На дуже подобається ця клініка. Стабільно користуємося  послугами цієї клініки.

Наталія, 10.03.2024

Дуже сподобалася клініка, лікар УЗД спеціаліст дуже хороший, дякуємо всім

Ольга, 09.03.2024

Проведенням діагностики в цій клініці задоволений, все на належному рівні, дякую.

Олег, 05.03.2024

Сподобалася клініка.Все пройшло на найвищому рівні. Дуже комфортно було у клініці, все супер. Дякую.

Єлизавета, 14.02.2024

Візитом до клініки залишилась задоволеною.

Дарія, 09.02.2024

Все было отлично, записались в клинике на следующий прием

Володимир, 20.12.2023

Сподобалось у клініці. Ввічливий персонал. Консультація була добре роз'яснена.

Марія, 18.12.2023

Все сподобалось.Все нормально пройшло. Я дуже задоволена.

Олена, 25.11.2023

Все пройшло добре, комфортно. Умовами, відношенням лікаря та проведенням діагностики задоволена, за потреби-звертатимуся. Дякую!

Олеся, 12.11.2023

Все подобається, ходимо завджи в цю клініку

Вероніка, 25.10.2023

Все чудово, охайно, працівники виховані та доброзичливі

Вікторія, 27.09.2023

Записувалась в клініку на УЗД. Дуже приємні враження, лікар все розповіла дуже фахово, доступно, ретельно

Інна, 16.09.2023

Сервіс на належному рівні, дуже уважний підхід до клієнта. За потреби звертатимуся ще. Рекомендую

Галина, 12.09.2023

Візитом залишився задоволеним - отримав усе на що розраховував. За потреби звертатимусь ще. Рекомендую.

Владислав, 09.01.2023

В клинике все очень прошеные. Ничего не рассказывают. Ничего не объясняют. Пришел, поводил, вот листик иди дальше. Что хочешь то и делай.

Гришков, 12.01.2022

В клинике встретили замечательно.Персонал внимательный, профессиональный. Мне доплекс делала УЗИ-специалист Чайка Ольга Ивановна, она мме показалась отличным специалистом, во время диагностики она комментировала то, что видела и дала ответы на волнующие меня вопросы. Я бы рекомендовала всем, кому нужно идти в клинику, выбирать именно эту.

Эсфиль, 14.12.2021

Очень понравилась клиника, особенно УЗИ-специалист, который проводил мне диагностику.

Наталія, 13.12.2021

Мне очень понравилось обслуживание в клинике, особенно профессионализм узи специалиста, который мне делал УЗИ.

Екаатерина, 12.11.2021

Очень понравилась врач — УЗИ, очень внимательная.

Галина, 20.01.2020

ул. Киевская 247 . На карті