Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Вінкристин-Тева р-н д/ін. 1 мг/мл 1 мл
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 006552Код реєстрації UA/6278/01/01
116.50 - 238.80 грн

116.50 - 238.80 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно
від 65 грн
2-3 дні

Форми випуску

Фармакологічні властивості

Форма випуску: розчин для ін'єкцій
Кому можна: Дорослим, Дітям, Аллергікам, Діабетикам
Спосіб введення: Уколи
Температура зберігання: від 2 до 8 ° С
Взаємодія з їжею: Не має значення

Інструкція - Вінкристин-Тева р-н д/ін. 1 мг/мл 1 мл

Склад:

діюча речовина: вінкристину сульфат;

1 мл розчину для ін'єкцій містить 1 мг вінкристину сульфату;

допоміжні речовини: натрію гідроксид 0,2 %, кислота сірчана 5 %, маніт (Е 421), вода для ін'єкцій.

Показання.

Гострі лейкози, лімфогранулематоз, неходжкінські лімфоми (всі гістологічні підтипи і клінічні стадії), ретикулосаркома, лімфосаркома, ембріональна рабдоміосаркома, нейро-ектодермальні пухлини (такі як медулобластома і нейробластома), пухлина Вільмса, саркома Юїнга, саркоми кісток, рак молочної залози, дрібноклітинний рак легенів, множинна мієлома, ретинобластома, ідіопатична тромбоцитопенічна пурпура при резистентності до спленектомії і короткострокового лікування адренокортикостероїдами.

Протипоказання.

Підвищена чутливість до вінкристину сульфату або до однієї з допоміжних речовин, демієлінізуюча форма синдрому Шарко-Марі, гострі порушення функції печінки, мієлосупресія (пригнічення кісткового мозку), неврологічні захворювання, запори та  непрохідність кишечнику (особливо у дітей), променева терапія на ділянку печінки, нейром’язові розлади, бактеріальні та вірусні інфекції. Вінкристин не можна вводити під час або безпосередньо після введення вакцин, що містять живі віруси.

Спосіб застосування та дози.

Вінкристин-Тева можна вводити тільки внутрішньовенно, при введенні іншим способом може бути летальний наслідок.

Дозу вінкристину сульфату слід вираховувати і вводити вкрай обережно, оскільки передозування може призводити до тяжких і навіть летальних наслідків.

При застосуванні в якості монотерапії препарат вводять з інтервалом в 1 тиждень. При застосуванні у комбінації з іншими протипухлинними препаратами частота введення залежи

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я03110, м.Київ, вул.Солом'янська,33
168.59 грн
Бажаємо здоров'я04074, м.Київ, вул.Вишгородська, 33
198.56 грн
Бажаємо здоров'я02002, м.Київ, вул.Андрея Шептицького Митрополита(вул.Луначарського),24, прим.297
208.98 грн
Бажаємо здоров'я04114, м.Київ, вул.Вишгородська,56/2
217.23 грн
Бажаємо здоров'я02138, м.Київ, вул.Олександри Екстер(Цвєтаєвої М.),18/78/вул.Бальзака Оноре де,18/78
Бажаємо здоров'я02225, м.Київ, пр-т Червоної Калини (Маяковського),15-а
Бажаємо здоров'я04123, м.Київ, вул.Їжакевича,1/24
Бажаємо здоров'я03126, м.Київ, вул.Академіка Білецького,11
Бажаємо здоров'я03191, м.Київ, вул.Лятошинського композитора,18, прим.3
Бажаємо здоров'я03162, м.Київ, вул.Тулузи,2/58
Бажаємо здоров'я03061, м.Київ, пр-т Відрадний, 10
217.23 грн
Бажаємо здоров'я03191, м.Київ, вул.Героїв Маріуполя(Якубовського Маршала),4, прим.1
217.25 грн
Бажаємо здоров'я02068, м.Київ, вул.Ревуцького,12/1
225.25 грн
Показати ще 20 аптек

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Вінкристин-Тева р-н д/ін. 1 мг/мл 1 мл ?

Придбати Вінкристин-Тева р-н д/ін. 1 мг/мл 1 мл можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Вінкристин-Тева р-н д/ін. 1 мг/мл 1 мл серед різних аптек міста становить 212.76 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Вінкристин-Тева р-н д/ін. 1 мг/мл 1 мл , а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Вінкристин-Тева р-н д/ін. 1 мг/мл 1 мл ?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Вінкристин-Тева р-н д/ін. 1 мг/мл 1 мл ?” перед замовленням препарату.