Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Спазмалгон таблетки 500 мг №10
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 016809Код реєстрації UA/7059/01/01
57.11 - 71.90 грн

57.11 - 71.90 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно

135.33 - 165.75 грн
Спазмалгон р-н д/ін. 5 мл N5
Спазмалгон р-н д/ін. 5 мл N5
180.05 - 215 грн
Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Фармакологічні властивості

Форма випуску: Таблетки
Кому можна: Дорослим, Аллергікам, Водіям
Спосіб введення: Всередину / перорально
Взаємодія з їжею: Після

Інструкція - Спазмалгон таблетки 500 мг №10 Завантажити інструкцію

Склад

діючі речовини: метамізол натрію, пітофенону гідрохлорид, фенпіверинію бромід;

1 таблетка містить метамізолу натрію 500 мг, пітофенону гідрохлориду 5 мг, фенпіверинію броміду 0,1 мг;

допоміжні речовини: лактози моногідрат, крохмаль пшеничний, тальк, магнію стеарат, желатин, натрію гідрокарбонат.

Показання

Симптоматичне лікування слабко та помірно вираженого больового синдрому при спазмах гладких м’язів внутрішніх органів:

• ниркова коліка та запальні захворювання сечовивідних шляхів, що супроводжуються болем та дизуричними розладами;
  • спазми шлунка та кишечнику, печінкова коліка, дискінезії жовчних шляхів;
  • спастична дисменорея.

Протипоказання

• Гіперчутливість до метамізолу, до похідних піразолону та/або до будь-якого компонента лікарського засобу.
  • Шлунково-кишкова непрохідність та мегаколон.
  • Атонія жовчного або сечового міхура.
  • Тяжкі порушення функції нирок та печінки.
  • Захворювання крові (агранулоцитоз, лейкопенія, анемія будь-якої етіології, цитостатична чи інфекційна нейтропенія).
  • Дефіцит глюкозо-6-фосфатдегідрогенази.
  • Порфірія.
  • Закритокутова глаукома.
  • Підозра на гостру хірургічну патологію.
  • Бронхіальна астма.
  • Колаптоїдні стани.
  • Тахіаритмія.
  • Гіпертрофія передміхурової залози з тенденцією до затримки сечі.
  • Вагітність та годування груддю.

Спосіб застосування та дози

Таблетки Спазмалгону® застосовують внутрішньо після їди, запиваючи водою. Рекомендована добова доза для дорослих і дітей вік

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я02096, м.Київ, вул.Ялтинська,6, прим.65
57.11 грн
62.17 грн
Бажаємо здоров'я02160, м.Київ, пр-т Соборності,7-А
57.57 грн
Аптека оптових цін (Київська 122)м. Київ, Дарницький р-н, просп. Григоренка Петра, буд. 20
57.71 грн
Аптека оптових цін (Київська 124)м. Київ, Дарницький р-н, вул. Ялтинська, буд. 10/14
57.82 грн
Аптека оптових цін (Київська 48)м. Київ, Дарницький р-н, просп. Бажана Миколи, буд. 3г
57.88 грн
Аптека оптових цін (Київська 121)м. Київ, Дніпровський р-н, вул. Сулеймана Стальського, буд. 22/10
57.88 грн
Аптека оптових цін (Київська 45/2)м. Київ, Дніпровський р-н, вул. Гетьмана Павла Полуботка, буд. 9А
58.1 грн
Аптека оптових цін (Київська 119)м. Київ, Голосіївський р-н, вул. Юлії Здановської, буд. 28/41
58.25 грн
Аптека оптових цін (Київська 6)м. Київ, Дніпровський р-н, вул. Сверстюка Євгена, буд. 1В
58.3 грн
АНЦвул. Бальзака, 60
58.67 грн
Аптека оптових цін (Київська 144)м. Київ, Дніпровський р-н, просп. Соборності, буд. 7-Б
58.68 грн
Бажаємо здоров'я04123, м.Київ, вул.Їжакевича,1/24
Бажаємо здоров'я02068, м.Київ, вул.Ревуцького,12/1
Бажаємо здоров'я03162, м.Київ, вул.Тулузи,2/58
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Спазмалгон таблетки 500 мг №10?

Придбати Спазмалгон таблетки 500 мг №10 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Спазмалгон таблетки 500 мг №10 серед різних аптек міста становить 62.17 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Спазмалгон таблетки 500 мг №10, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Спазмалгон таблетки 500 мг №10?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Спазмалгон таблетки 500 мг №10?” перед замовленням препарату.