Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Дорзітім краплі очні, р-н 20 мг/мл + 5 мг/мл 5 мл
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 010328Код реєстрації UA/16271/01/01
254.17 - 329.48 грн

254.17 - 329.48 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно
2-3 дні
“Нова Пошта”: на адресу
від 65 грн
2-3 дні

Аналоги (Збіг по складу діючої речовини)

Фармакологічні властивості

Форма випуску: Краплі
Кому можна: Дорослим, Діабетикам
Спосіб введення: Для очей
Температура зберігання: Кімнатна температура
Взаємодія з їжею: Не має значення

Інструкція - Дорзітім краплі очні, р-н 20 мг/мл + 5 мг/мл 5 мл

Склад

діючі речовини: дорзоламід; тимолол;

1 мл розчину містить 20 мг дорзоламіду у вигляді 22,26 мг дорзоламіду гідрохлориду і 5 мг тимололу у вигляді 6,830 мг тимололу малеату;

допоміжні речовини: бензалконію хлорид, маніт (Е 421), натрію цитрат дигідрат, 1 М розчин натрію гідроксиду, гідроксиетилцелюлоза, вода для ін’єкцій.

Показання

Підвищений внутрішньоочний тиск у пацієнтів з відкритокутовою глаукомою або псевдоексфоліативною глаукомою, коли місцеве застосування одних лише бета-блокаторів є недостатнім.

Протипоказання

• Підвищена чутливість до однієї або обох діючих речовин або до будь-якого з допоміжних компонентів лікарського засобу;
  • захворювання респіраторного тракту, у тому числі бронхіальна астма і тяжкі хронічні обструктивні захворювання легень;
  • синусова брадикардія, антріовентрикулярна блокада ІІ або ІІІ ступеня, виражена серцева недостатність, кардіогенний шок;
  • тяжке порушення функції нирок (кліренс креатиніну менше 30 мл/хв) або гіперхлоремічний ацидоз;
  • період вагітності та годування груддю, дитячий вік.

Спосіб застосування та дози

Дорзітім® призначають по 1 краплі в кон’юнктивальний мішок двічі на добу.

1. Перед першим застосуванням лікарського засобу необхідно переконатись, що кришечка не пошкоджена.

2. Щоб відкрити флакон, необхідно відкрутити кришечку, повертаючи її проти годинникової стрілки.

3. Нахилити голову назад і відтягнути нижню повіку вниз для появи простору між повікою та оком.

4. Перевернути флакон догори дном і акуратно натиснути великим

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
АНЦвул. А. Ахматової, 14А
255.28 грн
АНЦвул. Срібнокільська, 22
255.52 грн
АНЦвул. Велика Васильківська, 112 (Червоноармійська)
255.53 грн
АНЦвул. Січових Стрільців, 35 (Артема)
255.61 грн
Бажаємо здоров'я04205, м.Київ, пр-т Оболонський,12, прим.120
Бажаємо здоров'я03164, м.Київ, вул.Наумова Генерала, 27, прим.6
Бажаємо здоров'я02156, м.Київ, вул.Шолом-Алейхема,17
256.94 грн
Бажаємо здоров'я02096, м.Київ, вул.Ялтинська,24/23/вулиця Литвинського (Російська),24/23, прим.33а
256.94 грн
Бажаємо здоров'я04212, м. Київ, вул.Героїв полку "Азов"(Малиновського Маршала), 34
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Дорзітім краплі очні, р-н 20 мг/мл + 5 мг/мл 5 мл?

Придбати Дорзітім краплі очні, р-н 20 мг/мл + 5 мг/мл 5 мл можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Дорзітім краплі очні, р-н 20 мг/мл + 5 мг/мл 5 мл серед різних аптек міста становить 281.44 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Дорзітім краплі очні, р-н 20 мг/мл + 5 мг/мл 5 мл, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Дорзітім краплі очні, р-н 20 мг/мл + 5 мг/мл 5 мл?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Дорзітім краплі очні, р-н 20 мг/мл + 5 мг/мл 5 мл?” перед замовленням препарату.