Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Калію йодид, Очні краплі, 2%, 10мл
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 012904Код реєстрації UA/12808/01/01
181.41 - 239.73 грн

181.41 - 239.73 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно
“Нова Пошта”: на адресу
від 65 грн
2-3 дні

Форми випуску

Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Фармакологічні властивості

Форма випуску: краплі очні
Кому можна: Дорослим, Дітям
Спосіб введення: Для очей
Температура зберігання: Кімнатна температура
Взаємодія з їжею: Не має значення

Інструкція - Калію йодид, Очні краплі, 2%, 10мл

Склад

діюча речовина: калію йодид;

1 мл розчину містить калію йодиду 20 мг;

допоміжні речовини: натрію хлорид, натрію тіосульфат, динатрію едетат, хлоргексидину діацетат, натрію гідроксид, вода для ін’єкцій.

Показання

Підтримання процесів резорбції в очах, зокрема у разі наявності запальних ексудатів, крововиливу та помутніння склоподібного тіла різної етіології (вік, високий артеріальний тиск, цукровий діабет), при міопічних та атеросклеротичних змінах судин сітківки та судинної оболонки очного яблука, дегенеративних процесах сітківки, катарактах на початковій стадії, атрофії зорового нерва (внаслідок сифілісу), а також як допоміжний лікувальний засіб при лікуванні грибкових кон'юнктивітів та кератитів.

Протипоказання

• Підвищена чутливість до діючої речовини або інших компонентів препарату;
  • Хронічна піодермія обличчя, геморагічний діатез та порушення функції щитовидної залози.

Спосіб застосування та дози

Спосіб застосування: закапувати в нижній кон’юнктивальний мішок ока.

Рекомендована доза для дорослих (включаючи осіб літнього віку) і дітей.

Дозу і тривалість лікування визначає лікар. Зазвичай доза становить 1–2 краплі 2–4 рази на день.

Як і при застосуванні будь-якого розчину у формі очних крапель, рекомендується легко натиснути на ділянку слізного мішка, розташованого у внутрішньому куті ока, для зниження потенційної системної абсорбції та відпустити його через одну хвилину після застосування крапель. Це слід робити одразу після введення кожної краплі.

Перед застосуванням очних крапель слід зняти к

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я03187, м.Київ, вул.Заболотного Академіка,48а
188.22 грн
Бажаємо здоров'я02192, м.Київ, вул.Миропільська,19, літера А
188.22 грн
Бажаємо здоров'я04207, м.Київ, вул.Левка Лук'яненка(Тимошенка Маршала), 11а, прим.109
188.45 грн
Подорожникм.Київ, Юнкерова Миколи,92
Подорожникм.Київ, проспект Маяковського Володимира,60/10/4В
БАМм.Київ, Ю.Пасхаліна,3
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Калію йодид, Очні краплі, 2%, 10мл?

Придбати Калію йодид, Очні краплі, 2%, 10мл можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Калію йодид, Очні краплі, 2%, 10мл серед різних аптек міста становить 197.55 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Калію йодид, Очні краплі, 2%, 10мл, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Калію йодид, Очні краплі, 2%, 10мл?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Калію йодид, Очні краплі, 2%, 10мл?” перед замовленням препарату.