Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Труксал таблетки 50 мг, №50
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
За рецептом в наявності
Артикул 008427Код реєстрації UA/2208/01/02
ATC-Класифікатор: Хлорпротиксен
Категорія: Нейролептики
Торгова назва: Труксал
Діюча речовина: Chlorprothixene
418.63 - 533.36 грн

418.63 - 533.36 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно

Форми випуску

Труксал таблетки 25 мг, №100
Труксал таблетки 25 мг, №100
429.68 - 545.09 грн
Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Фармакологічні властивості

Форма випуску: Таблетки
Кому можна: Дорослим, Аллергікам, Діабетикам
Спосіб введення: Всередину / перорально
Температура зберігання: Кімнатна температура
Взаємодія з їжею: Не має значення

Інструкція - Труксал таблетки 50 мг, №50

Склад:

діюча речовина: chlorprothixene;

1 таблетка містить 25 мг або 50 мг хлорпротиксену гідрохлориду;

допоміжні речовини:  крохмаль  кукурудзяний;  лактоза, моногідрат; коповідон; гліцерин (85 %); целюлоза мікрокристалічна; натрію кроскармелоза; тальк; магнію стеарат; покриття OPADRY OY-S-9478 коричневе.

Показання.

Шизофренія та інші психози з психомоторним неспокоєм, ажитацією та тривожним розладом.

Протипоказання.

Підвищена чутливість до будь-якого компонента препарату або засобів групи тіоксантену.

Циркуляторний колапс, пригнічення центральної нервової системи будь-якого походження (наприклад, в наслідок дії алкоголю, барбітуратної чи опіоїдної інтоксикації), кома.

Хлорпротиксен може спричинити пролонгацію інтервалу QT. Стійка пролонгація інтервалу QT може підвищувати ризик злоякісних аритмій. Тому хлорпротиксен протипоказаний пацієнтам із анамнезом клінічно значних серцево-судинних розладів (наприклад, брадикардія <50 уд/хв, нещодавній гострий інфаркт міокарда, некомпенсована серцева недостатність, серцева гіпертрофія, аритмії, якщо призначені антиаритмічні засоби класів ІА та ІІІ) і пацієнтам із анамнезом шлуночкових аритмій або піуретної тахікардії.

Хлорпротиксен протипоказаний пацієнтам із некоригованою гіпокаліємією та гіпомагніємією.

Хлорпротиксен протипоказаний пацієнтам зі спадковим синдромом подовженого інтервалу QT або встановленим набутим подовженим інтервалом QT (QTc більше 450 мсек у чоловіків і 470 мсек у жінок).

Сумісне застосування з лікарськими засобами, які значно подовжують інтервал QT.

Спосіб застосування та дози.

Дозування слід підбирати індивідуально. Початкова доза повинна бут

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я02099, м.Київ, вул.Бориспільська, 9, прим.3
421.36 грн
Бажаємо здоров'я04201, м.Київ, вул.Кондратюка Юрія,4, прим.146
424.98 грн
Бажаємо здоров'я04212, м. Київ, вул.Героїв полку "Азов"(Малиновського Маршала), 34
425 грн
Бажаємо здоров'я02226, м.Київ, вул.Бальзака Оноре де,12
430.68 грн
Показати ще 20 аптек

Процес отримання рецепту на Труксал таблетки 50 мг, №50

Починаючи з 1 серпня 2022 року згідно із законом “Наказ МОЗ України від 21.07.2022 р. № 1284” придбати Труксал таблетки 50 мг, №50 можливо лише за наявності електронного рецепту. А вже з 1 квітня 2023 року було внесено зміни до закону, згідно з “Наказом МОЗ України від 15.03.2023 № 494” він поширився на інші препарати, зокрема всі рецептурні лікарські засоби.

За допомогою сервісу Doc.ua - Eрецепт за 10 хвилин ви можете отримати електронний рецепт на ліки щоб купити Труксал таблетки 50 мг, №50 . В умовах нашого часу похід до лікаря не завжди є можливим. Наш сервіс покликаний вирішити проблему неможливості оффлайн відвідування спеціаліста. Не виходячи з дому, за допомогою Doc.ua – Eрецепт пройдіть консультацію лікаря з подальшою можливістю отримання рецепту на Труксал таблетки 50 мг, №50 .

Наявність декларації із сімейним лікарем не є обов'язковою умовою.

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Труксал таблетки 50 мг, №50?

Придбати Труксал таблетки 50 мг, №50 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Труксал таблетки 50 мг, №50 серед різних аптек міста становить 470.72 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Труксал таблетки 50 мг, №50, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Труксал таблетки 50 мг, №50?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Труксал таблетки 50 мг, №50?” перед замовленням препарату.