Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Рабепразол-Здоров'я таблетки 20 мг №20
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 016846Код реєстрації UA/10505/01/02
109.62 - 123.98 грн

109.62 - 123.98 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно
“Нова Пошта”: на адресу
від 65 грн
2-3 дні

Форми випуску

Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Аналоги (Збіг по складу діючої речовини)

Фармакологічні властивості

Інструкція - Рабепразол-Здоров'я таблетки 20 мг №20

Склад:

діюча речовина: rabeprazole;

1 таблетка містить рабепразолу натрію 10 мг або 20 мг;

допоміжні речовини: маніт (Е 421), целюлоза мікрокристалічна, магнію стеарат, магнію оксид легкий, натрію лаурилсульфат, кросповідон; суха суміш «Aquarius Prіme» білого кольору, що містить гіпромелозу, титану діоксид (Е 171), поліетиленгліколь 400;

дозування 10 мг: суха суміш «Aquarius Control» рожевого кольору, що містить метакрилатний сополімер (тип С), тальк, триетилцитрат, титану діоксид (Е 171), кремнію діоксид, червоний чарівний (Е 129), тартразин (Е 102), жовтий захід FCF (Е 110);

дозування 20 мг: суха суміш «Aquarius Control» зеленого кольору, що містить метакрилатний сополімер (тип С), тальк, титану діоксид (Е 171), кремнію діоксид, триетилцитрат, діамантовий блакитний (Е 133), тартразин (Е 102), хіноліновий жовтий (Е 104).

Показання.

• Активна пептична виразка дванадцятипалої кишки;
  • активна доброякісна виразка шлунка;
  • ерозивна або виразкова гастроезофагеальна рефлюксна хвороба (ГЕРХ);
  • довготривале лікування ГЕРХ (підтримувальна терапія ГЕРХ);
  • симптоматичне лікування ГЕРХ від помірного до дуже тяжкого ступеня (симптоматичне лікування ГЕРХ);
  • синдром Золлінгера-Еллісона;
  • у комбінації з відповідними антибактеріальними терапевтичними схемами для ерадикації Helicobacter pyloriу пацієнтів з пептичною виразкою шлунка і дванадцятипалої кишки.

Протипоказання.

Підвищена чутливість до рабепразолу натрію або будь-якого іншого компонента препарату.

Період вагітності та годування груддю (див. розділ «Застосування у період в

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я03065, м.Київ, б-р Гавела Вацлава,51/16/вул.Віталія Скакуна(Каблукова) 51/16
109.62 грн
Подорожникм.Київ, проспект Червоної Калини,75А
БАМм.Київ, Леся Курбаса,4в, нежитлова буд. г
Подорожникм.Київ, пр. Правди,41-А, прим. 324
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Рабепразол-Здоров'я таблетки 20 мг №20?

Придбати Рабепразол-Здоров'я таблетки 20 мг №20 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Рабепразол-Здоров'я таблетки 20 мг №20 серед різних аптек міста становить 111.8 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Рабепразол-Здоров'я таблетки 20 мг №20, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Рабепразол-Здоров'я таблетки 20 мг №20?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Рабепразол-Здоров'я таблетки 20 мг №20?” перед замовленням препарату.