Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Труксал таблетки 25 мг, №100
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
За рецептом в наявності
Артикул 008426Код реєстрації UA/2208/01/01
ATC-Класифікатор: Хлорпротиксен
Категорія: Нейролептики
Торгова назва: Труксал
Діюча речовина: Chlorprothixene
436.20 - 562.85 грн

436.20 - 562.85 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно

Форми випуску

Труксал таблетки 50 мг, №50
Труксал таблетки 50 мг, №50
430 - 553.47 грн
Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Фармакологічні властивості

Форма випуску: Таблетки
Кому можна: Дорослим, Аллергікам, Діабетикам
Спосіб введення: Всередину / перорально
Температура зберігання: Кімнатна температура
Взаємодія з їжею: Не має значення

Інструкція - Труксал таблетки 25 мг, №100

Склад:

діюча речовина: chlorprothixene;

1 таблетка містить 25 мг або 50 мг хлорпротиксену гідрохлориду;

допоміжні речовини:  крохмаль  кукурудзяний;  лактоза, моногідрат; коповідон; гліцерин (85 %); целюлоза мікрокристалічна; натрію кроскармелоза; тальк; магнію стеарат; покриття OPADRY OY-S-9478 коричневе.

Показання.

Шизофренія та інші психози з психомоторним неспокоєм, ажитацією та тривожним розладом.

Протипоказання.

Підвищена чутливість до будь-якого компонента препарату або засобів групи тіоксантену.

Циркуляторний колапс, пригнічення центральної нервової системи будь-якого походження (наприклад, в наслідок дії алкоголю, барбітуратної чи опіоїдної інтоксикації), кома.

Хлорпротиксен може спричинити пролонгацію інтервалу QT. Стійка пролонгація інтервалу QT може підвищувати ризик злоякісних аритмій. Тому хлорпротиксен протипоказаний пацієнтам із анамнезом клінічно значних серцево-судинних розладів (наприклад, брадикардія <50 уд/хв, нещодавній гострий інфаркт міокарда, некомпенсована серцева недостатність, серцева гіпертрофія, аритмії, якщо призначені антиаритмічні засоби класів ІА та ІІІ) і пацієнтам із анамнезом шлуночкових аритмій або піуретної тахікардії.

Хлорпротиксен протипоказаний пацієнтам із некоригованою гіпокаліємією та гіпомагніємією.

Хлорпротиксен протипоказаний пацієнтам зі спадковим синдромом подовженого інтервалу QT або встановленим набутим подовженим інтервалом QT (QTc більше 450 мсек у чоловіків і 470 мсек у жінок).

Сумісне застосування з лікарськими засобами, які значно подовжують інтервал QT.

Спосіб застосування та дози.

Дозування слід підбирати індивідуально. Початкова доза повинна бути низькою,

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я04211, м.Київ, вул.Йорданська, 17-А
443.18 грн
Бажаємо здоров'я03179, м.Київ, вул.Ірпінська, 70, прим. 202
445.38 грн
Бажаємо здоров'я04212, м. Київ, вул.Героїв полку "Азов"(Малиновського Маршала), 34
447.09 грн
Бажаємо здоров'я02218, м.Київ, пр-т Романа Шухевича,10
449.67 грн
Бажаємо здоров'я02226, м.Київ, вул.Бальзака Оноре де,12
456.71 грн
Бажаємо здоров'я04120, м.Київ, пров.Балтійський, 1, прим. 171
456.83 грн
АНЦпл. Привокзальна, 1 (ст. метро Вокзальна)
456.94 грн
Бажаємо здоров'я02072, м.Київ, вул.Єлизавети Чавдар, 18
459.1 грн
АНЦвул. Мишуги, 11 Б
462.71 грн
Бажаємо здоров'я04213, м.Київ, пров.Політехнічний,1/33/ пр-т Берестейський (Перемоги),1/33
465.4 грн
АНЦпровул. Політехнічний, 1/3
469.41 грн
Бажаємо здоров'я02225, м.Київ, пр-т Червоної Калини (Маяковського),15-а
469.5 грн
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Як отримати рецепт на Труксал таблетки 25 мг, №100

Відповідно до закону “Наказ МОЗ України від 21.07.2022 р. № 1284”, починаючи з 1 серпня 2022 року, для придбання Труксал таблетки 25 мг, №100 потрібна наявність електронного рецепту. А з 1 квітня 2023 року, відповідно до “Наказу МОЗ України від 15.03.2023 № 494”, відбулося розширення закону на додаткові препарати. Тепер він також включає рецептурні ліки, наприклад, серцево-судинні та гормональні засоби.

Скористайтеся сервісом Doc.ua - Eрецепт за 10 хвилин, щоб отримати рецепт на ліки у Києві та Україні та придбати Труксал таблетки 25 мг, №100 . У наші дні візит до лікаря може бути скрутним, і наш сервіс створений, щоб запропонувати вирішення цієї проблеми, замінюючи оффлайн-візит до фахівця. Завдяки Doc.ua - Eрецепт, ви можете проконсультуватися з лікарем та отримати рецепт на Труксал таблетки 25 мг, №100 , не залишаючи свого будинку.

Немає необхідності в обов'язковій декларації із сімейним лікарем.

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Труксал таблетки 25 мг, №100?

Придбати Труксал таблетки 25 мг, №100 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Труксал таблетки 25 мг, №100 серед різних аптек міста становить 490.41 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Труксал таблетки 25 мг, №100, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Труксал таблетки 25 мг, №100?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Труксал таблетки 25 мг, №100?” перед замовленням препарату.