Винница
Кабінет дерматовенерології MV Private Center («МВ Приват Центр»)

Кабінет дерматовенерології MV Private Center («МВ Приват Центр»)

Практикующий врач
add_box Дерматология Дерматовенерология ... еще
Парковка
Спеціалізована клініка здійснює лікування дерматологічних хвороб та захворювань, що передаються статевим шляхом. Прийом веде Мельник Володимир Васильович - лікар вищої категорії з медичним стажем понад 30 років
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 20:00 access_time_filled сб : 9:00 - 15:00 access_time_filled вс : выходной
вул. Магістратська, 3/7на карте
Центральный

MV Private Center - приватний кабінет, в якому веде прийом досвідченний лікар з медичним стажем понад 30 років, Мельник Володимир Васильович. У кліниці кожному пацієнту надається кваліфікована допомога, незалежно від статі та віросповідання, національності, місця проживання та сімейного статусу. Спілкування з лікарем ведеться у приватній обстановці - будь яка інформація залишається між доктором та пацієнтом.

Пріоритетні напрямки діяльності MV Private Center:

• лікування хвороб, що передаються статевим шляхом
  • видалення бородавок, папілом, кондилом
  • діагностика та терапія захворювань шкіри: псоріаз, екзема, червоний плоский лишай, атопічний дерматит, себорейний дермfтит, вугрова хвороба, онихомикоз
  • обстеження на демодекс
  • дерматоскопія

Звернутися за медичною допомогою в «МВ Приват Центр» можуть як дорослі, так и діти - від грудного віку та старше.

Марина 13 Апрель 2024
Візит пройшов добре, усім задоволена.
Олександр 12 Март 2024
Клініка дуже нам сподобалася, домашня атмосфера, все добре, прийняли навіть раніше, лікар дерматолог компетентний, відчувається досвід, тому ми задоволені на всі сто
Олександр 14 Февраль 2024
Все супер пройшло.
Андрій 10 Февраль 2024
Комфортно було. Просторий, зручний кабінет. Все влаштувало. Все добре пройшло.
Лариса 25 Январь 2024
Все було комфортно, чисто, добре, якісно. Все сподобалось.
Клиники поблизости
Все частные клиники Винницы