Винница
Евромед

Отзывы о клинике Евромед

add_box Кардиология Неврология Психиатрия ... еще
Парковка
Единственное в своем роде частное медицинское учреждение, которое занимается лечением всего спектра психоневрологических расстройств, а также оказывает наркологическую помощь. Предоставляют услуги высококвалифицированных врачей различных специальностей, лабораторное и инструментальное обследование, а также медикаментозное лечение и сопровождение пациентов как в остром периоде заболевания, так и в реабилитационном периоде
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 19:00 access_time_filled сб : выходной access_time_filled вс : выходной
ул. Архитектора Артынова, 38на карте
Центральный
Обратитесь ли вы снова в клинику?
Да Нет
Ваша оценка клинике
43 отзыва
Аліна 23 Апрель 2024
Клініка сподобалася, все на вищому рівні
Влад 19 Апрель 2024
Дуже було не комфортно у цій клініці, якось дуже багато людей було, шумно дуже.
Микита 18 Апрель 2024
Дуже ця клініка сподобалася.
Марина 16 Апрель 2024
Сподобалось ставлення до пацієнтів.
Віктор 16 Апрель 2024
В клініці дуже приємно та зручно. За потреби, обов'язково, звертатимусь ще.
Вікторія 16 Апрель 2024
Не сподобалося як дитині робили укол. Не могли нормально вколоти медсестри, на мою думку потрібно підбирати більш компетентний медперсонал у приватну клініку, тим більше якщо за це платяться кошти.
Діана 05 Апрель 2024
Мені зовсім не сподобалася як працює клініка. В клініці були на консультаціях у лікарів, ніякого висновку по консультаціях не видали, єдине, написали ліки і як їх приймати. До самих лікарів у мене претензій немає, але те що клініка не фіксує висновки лікарів - це є велика проблема. Я начебто сходила на консультації лікарів, а показати висновок своєму лікарю я не можу. Мені доведеться дитину вести ще раз до лікарів, це не є нормально. Ми прийшли в клініку, персонал клініки з нами не привітався, абсолютно ніякої привітності не було, ми сиділи та чекали прийом, я сама нагадувала о прийомі. Персонал зовсім неуважний, не запропонували скористатися гардеробом, на вулиці йшов дощ і речі були мокрі. Дуже незадоволена роботою клініки
Мирослава 04 Апрель 2024
Сподобалось відношення, як на мій погляд, в клініці працюють гарні люди
Павло 03 Апрель 2024
Клініка дуже красива, приємна атмосфера, дуже привітний персонал
Володимир 03 Апрель 2024
Клініка супер, дуже нам все сподобалося. Повністю усе підійшло у цій клініці.
5 chevron_right
Филиалы сети