Отзывы о клинике Евромед

Кардиология, Неврология, Психиатрия
  • Сб-Вс: выходной

Князей Кориатовичей,118. На карте

Ленинский

Ультра современная клиника с очень приятным и достойным обслуживанием. Персонал очень внимательный и отзывчивый. Первый раз попали в такую клинику. Были очень приятно удивлены. Рекомендую!

Николай, 22.01.2021

Очень классная клиника с достойным обслуживающим персоналом! Обхаживали, предложили чай, кофе, водички. Супер! Рекомендую!

Василь, 22.01.2021

В клинике все обустроено очень уютно, особенно для детей.

Євгеній, 25.11.2020

Прийняли нібито не погано, але коли призначив, лікар Ордатій Наталя Миколаївна, певні лікарські засоби.Самопочуття дуже погіршилося і дозвонитись не можливо в Євромед.Телефону для зв'язку не надала, хоча призначаючи такі стимулюючі препарати, мала взяти пацієнта на контроль. Піднявся тиск, погіршився стан, появились панічні атаки, пропав сон. Школу відвідувати не змогла.То це, що, якщо приватна лікарня, то завдання лікаря тільки здерти гроші, а за правильність призначення і чи підходять ці ліки, то ніхто відповідальності не несе. Дуже не задоволена.

Гуримська Марія Миколаївна, 25.09.2020

Клиника комфортная, уютная, удобная, гостеприимно относятся к пациенту.

Анна, 30.07.2020

Дуже сподобалось! Обов’язково рекомендую.

Марія , 29.07.2020

Действительно европейское качество обслуживания! Супер!

Ирина, 29.07.2020

Дуже уважний лікар, все ретельно перевірила. Запитала, назначила. Пацієнт задоволений.

Виктор, 29.07.2020

Чудова клініка!!! Чудовий професійний колектив та затишна атмосфера. Гарний сервіс: можна одразу пройти обстеження та отримати якісні рекомендації .

Степан, 27.07.2020

Зустріли мене дуже привітно.Чисте приміщення. Зручне розташування з парковкою

Анна, 27.07.2020

Кинулось в глаза что в клинике было очень пусто.

Юлия, 17.08.2017
Филиалы сети