Винница
GastroClinic

Отзывы о клинике GastroClinic

Лечебный диагностический центр
add_box Гастроэнтерология Неврология Проктология Психология УЗ-диагностика Эндоскопия ... еще
Лечебно-диагностический центр «GastroClinic» – это специализированный центр профессиональной эндоскопии и клинической гастроэнтерологии. Специалисты клиники занимаются комплексной диагностикой и лечением желудочно-кишечного тракта у взрослых и детей
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб - вс : 9:00 - 16:00
ул. Келецкая, 50Бна карте
Винницкая область
Обратитесь ли вы снова в клинику?
Да Нет
Ваша оценка клинике
Выберите филиал
15 отзывов
Юлія 24 Март 2024
Все сподобалося, дякую.
Максим 15 Март 2024
Сподобалася клініка. Пройшло все чудово. Обслуговування у клініці дуже хороше. Адміністратор на рецепції дуже строгий хотілось, щоб цей адміністратор трошки був більш усміхнений. А загалом клініка нас повністю задовольнила.
Наталя 15 Март 2024
Все добре пройшло. У клініці дуже привітний персонал. Все було чисто, охайно та комфортно.
Алла 12 Март 2024
Пройшло все добре, дуже сподобалася клініка.
Вікторія 09 Март 2024
Лікар, Маринич Любов Іванівна, дуже мені сподобалася. Лікар дуже довго мені все розповідала,  дуже уважна. Гарний лікар.  Клініка сподобалася, чистенька, трохи незручно розташована. З мінусів, не побачила в клініці засобів гігієни.
Світлана 07 Март 2024
Дуже сподобалося у клініці. Все нормально було.
Сергій 15 Февраль 2024
В клініці персонал супер, особливо лікар який робить гастроскопію
Катерина 14 Февраль 2024
Все сподобалося у клініці.  Пройшло все чудово.
Максим 09 Февраль 2024
В клініці здавала аналізи, не бачила прайс аналізів, мала запитувати скільки стоїть кожен аналіз. Потрібно наперед друкувати рахунок на аналізи, де буде ціна кожного аналізу як в усіх лабораторіях роблять, в клініці я такого не бачила.
Анастасія 06 Февраль 2024
Сподобалася клініка, було комфортно, зручно у клініці. Клініка чудова.
Клиники поблизости
Все частные клиники Винницы