Ужгород
«ОН Клиник Ужгород», медицинский центр

Отзывы о клинике «ОН Клиник Ужгород», медицинский центр

add_box Гастроэнтерология Гинекология Дерматология Кардиология Неврология Офтальмология ... еще
«ОН Клиник Ужгород» – это узкопрофильный медицинский центр, направлениями работы которого являются проктология, урология, гинекология, кардиология, гастроэнтерология, дерматология и трихология, эндокринология, эндоскопия, неврология, терапия, хирургия и УЗИ. Применяем в центре только безоперационные методы лечения, прошедшие проверку временем
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб - вс : 9:00 - 17:00
ул. Д. Богуславского 4на карте
Без района
Обратитесь ли вы снова в клинику?
Да Нет
Ваша оценка клинике
Выберите филиал
18 отзывов
Катерина 09 Июль 2024
Все було приємно, культурно, лікар, Вагнер Желізняк Елеонора Робертівна, була уважна до мене, прийом сподобався
Анонімно 05 Июнь 2024
Клініка загалом як для мене не дуже комфортна. На рецепції дівчата в деяких моментах дуже сильно нав'язують свої послуги. Це не викликає якоїсь довіри, це не дуже сподобалося.
Наталія 16 Май 2024
В клініці дуже приємно, дівчата на ресепшен уважні і приємні
Катерина 26 Апрель 2024
Лікар, Шмаргович Надія Степанівна, сподобалася, гарний прийом
Андріана 15 Апрель 2024
 Пузако Наталія Геннадіївна - хороший лікар, уважно вислухала проблему, надала хорошу консультацію і допомогу
Тетяна 09 Март 2024
Була на консультації в Кривка Оксани Володимирівни лікар компетентний отримала від неї усе, що хотіла. В клініці гарно, чисто, адміністратор провів до кабінету. Уваги приділили максимум.
Оксана 23 Февраль 2024
Гарне обслуговування, приємно було спілкуватись. Усе о.
Тетяна 17 Февраль 2024
Була на консультації в Пузако Наталії Геннадіївни, мене зустріла привітна, компетентна, делікатна лікарка, від якої я отримала професійну консультацію. Візитом задоволена.
Вероніка 17 Февраль 2024
Усе сподобалось - не було ніякого негативу зовсім. Комфорт й спеціалісти на найвищому рівні.
Кирило 09 Февраль 2024
Все пройшло нормально. Все сподобалося у клініці.