Ужгород
«ОН Клінік Ужгород», медичний центр

Відгуки про клініку «ОН Клінік Ужгород», медичний центр

add_box Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Кардіологія Неврологія Офтальмологія ... ще
«ОН Клінік Ужгород» - це вузькопрофільний медичний центр, напрямками роботи якого є проктологія, урологія, гінекологія, кардіологія, гастроентерологія, дерматологія та трихологія, ендокринологія, ендоскопія, неврологія, терапія, хірургія та УЗД. Застосовуємо у центрі тільки безопераційні методи лікування, які пройшли перевірку часом
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб - нд : 9:00 - 17:00
вул. Д. Богуславського 4на карті
Без района
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
Виберіть філію
18 відгуків
Катерина 09 Липень 2024
Все було приємно, культурно, лікар, Вагнер Желізняк Елеонора Робертівна, була уважна до мене, прийом сподобався
Анонімно 05 Червень 2024
Клініка загалом як для мене не дуже комфортна. На рецепції дівчата в деяких моментах дуже сильно нав'язують свої послуги. Це не викликає якоїсь довіри, це не дуже сподобалося.
Наталія 16 Травень 2024
В клініці дуже приємно, дівчата на ресепшен уважні і приємні
Катерина 26 Квітень 2024
Лікар, Шмаргович Надія Степанівна, сподобалася, гарний прийом
Андріана 15 Квітень 2024
 Пузако Наталія Геннадіївна - хороший лікар, уважно вислухала проблему, надала хорошу консультацію і допомогу
Тетяна 09 Березень 2024
Була на консультації в Кривка Оксани Володимирівни лікар компетентний отримала від неї усе, що хотіла. В клініці гарно, чисто, адміністратор провів до кабінету. Уваги приділили максимум.
Оксана 23 Лютий 2024
Гарне обслуговування, приємно було спілкуватись. Усе о.
Тетяна 17 Лютий 2024
Була на консультації в Пузако Наталії Геннадіївни, мене зустріла привітна, компетентна, делікатна лікарка, від якої я отримала професійну консультацію. Візитом задоволена.
Вероніка 17 Лютий 2024
Усе сподобалось - не було ніякого негативу зовсім. Комфорт й спеціалісти на найвищому рівні.
Кирило 09 Лютий 2024
Все пройшло нормально. Все сподобалося у клініці.