Ужгород
«ОН Клінік Ужгород», медичний центр

«ОН Клінік Ужгород», медичний центр

add_box Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Кардіологія Неврологія Проктологія ... ще
«ОН Клінік Ужгород» - це вузькопрофільний медичний центр, напрямками роботи якого є проктологія, урологія, гінекологія, кардіологія, гастроентерологія, дерматологія та трихологія, ендокринологія, ендоскопія, неврологія, терапія, хірургія та УЗД. Застосовуємо у центрі тільки безопераційні методи лікування, які пройшли перевірку часом
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб - нд : 9:00 - 17:00
вул. Д. Богуславського 4на карті
Без района

Медичний центр «ОН Клінік Ужгород» належить до мережі медичних центрів ОН Клінік в Україні. Медичний центр було відкрито у червні 2015 року. В «ОН Клінік Ужгород» працює 12 відділень: проктологія, гінекологія, урологія, гастроентерологія, дерматологія, трихологія, ендокринологія, ендоскопія, неврологія, терапія, хірургія та УЗ діагностика.

В «ОН Клінік Ужгород» працює 12 відділень:

• хірургія
  • ендокринрологія
  • ендоскопія
  • УЗ діагностика

Відділення проктології спеціалізується виключно на безопераційних методах лікування геморою та анальних тріщин. З 2018 року в «ОН Клінік Ужгород» доступна послуга видалення геморою за 1 сеанс за допомогою лазерної вапоризації.

У відділенні гінекології надають послуги повного гінекологічного огляду з кольпоскопією та лікування різних гінекологічних захворювань (патології шийки матки, яєчників, ерозії, ендокринна гінекологія, медикаментозне переривання вагітності). Для лікування ерозій шийки матки в «ОН Клінік Ужгород» використовується радіохвильовий метод. Переваги цього методу - це сучасність, швидкість та безболісність процедури.

Спеціалісти відділення урології допоможуть вирішити проблеми із передчасною еякуляцією, порушенням ерекції, простатитом, захворюваннями, які передають статевим шляхом, а також видаляють гострокінцеві папіломи та інші новоутворення. В «ОН Клінік Ужгород» лікар-уролог оглядає та лікує жінок.

У відділенні гастроентерології ви можете отримати консультацію лікаря вищої категорії, досвід роботи якої 34 роки.

У відділенні дерматології вам допоможуть врішити проблеми із будь-якими захворюваннями шкіри, проведуть перевірку та видалять новоутворення.

Якщо вас турбує алопеція або інші проблеми із волоссям – це привід звернутися у відділення трихології. Для покращення росту волосся лікарі-трихологи проводять унікальну процедуру лазерного гребінця.

Відділення ендокринології спеціалізується на виявленні та комплексному лікуванні ендокринологічних патологій.

Неврологічне відділення спеціалізується на лікуванні широкої групи неврологічних захворювань, наш лікар успішно використовує методику лікувальних блокад.

Відділення ендоскопії оснащене сучасним обладнанням, лікарі проводять ФГДС та колоноскопію

У хірургічному відділенні виконуються мініінвазивні маніпуляції, які не потребують перебування у стаціонарі.

Лікарі відділення терапії займаються діагностикою, лікуванням та профілактикою захворювань терапевтичного профілю.

У відділенні УЗ діагностики ви зможете пройти комплексне обстеження організму, зробити окремі види діагностики (щитовидна залоза, черевна порожнина, сечовивідна система, молочні залози, органи малого тазу у жінок та чоловіків, зовнішні чоловічі статеві органи, м’які тканини, суглоби).

«ОН Клінік Ужгород» пропонує пацієнтам точну діагностику на сучасному обладнанні. Прийом ведеться за попереднім записом, запис на який проводиться цілодобово. Гарантуємо індивідуальний підхід до лікування та повну конфіденційність

Андріана 15 Квітень 2024
 Пузако Наталія Геннадіївна - хороший лікар, уважно вислухала проблему, надала хорошу консультацію і допомогу
Тетяна 09 Березень 2024
Була на консультації в Кривка Оксани Володимирівни лікар компетентний отримала від неї усе, що хотіла. В клініці гарно, чисто, адміністратор провів до кабінету. Уваги приділили максимум.
Оксана 23 Лютий 2024
Гарне обслуговування, приємно було спілкуватись. Усе о.
Тетяна 17 Лютий 2024
Була на консультації в Пузако Наталії Геннадіївни, мене зустріла привітна, компетентна, делікатна лікарка, від якої я отримала професійну консультацію. Візитом задоволена.
Вероніка 17 Лютий 2024
Усе сподобалось - не було ніякого негативу зовсім. Комфорт й спеціалісти на найвищому рівні.