Поликлиника на Ревуцкого - Медицинский центр "ИНГО"

Поликлиника на Ревуцкого - Медицинский центр "ИНГО"

add_box Аллергология Гастроэнтерология Гинекология Иммунология Кардиология Неврология ... еще
Детская комната Оплата карточкой Wi-Fi зона
Поликлиника «Инго» на Ревуцкого – современная многопрофильная клиника для детей и взрослых. В поликлинике Инго вы можете пройти консультации врачей, УЗИ, сдать анализы, а также заключить декларацию с семейным врачом или педиатром, пройти курс лечебного массажа.
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 17:00 access_time_filled сб : 9:00 - 14:00 access_time_filled вс : выходной
ул. Ревуцкого, 5Ана карте
Дарницкий м.Дарница м.Харьковская м.Бориспольская м.Позняки

Основные направления в клинике:

• Терапия
  • УЗ-диагностика
  • Хирургия
Толок 09 Март 2024
Сподобалось усе починаючи зі входу - чисто, класно! Усі питання що до візиту до лікаря з'ясувала у телефонному режимі, тобто що потрібно мати при собі на консультації, щоб отримати інформативне спілкування з конкретними рекомендаціями.
Ірина 22 Январь 2024
Все добре пройшло. Все так і має бути. Нормально все було.
Альона 19 Декабрь 2023
Сподобався візит до клініки.
Володимир 24 Ноябрь 2023
Роботу клініки оцінюю високо. Звертався в клініку до  отоларинголога, гарний лікар. Єдине, є побажання до роботи клініки: у лікаря немає засобів перевірки слуху, клініці потрібно забезпечити лікаря обладнанням, щоб після прийому не звертатись в іншу клініку до лікаря такої самої спеціальності
Діана 07 Ноябрь 2023
В клініці все добре, все чисто, але адміністратор не могла мене зорієнтувати до якого лікаря мені звернутися, тому що я не знаю. Вона повинна бути якоюсь більш впевненішою, чула по голосу, що взагалі не орієнтується до кого на прийом мене записати, потрібен був терапевт. вона не знала навіть кого мене записати. Лікар направив мене до адміна записати мене на аналізи, вона не знала, як це зробити, в принципі не особо критично але все ж . Клініка сама гарна, але адміністратор зустрічає пасивно, якось не зацікавлено, якщо адмін новенька то тоді питань немає, якщо людина тільки вчиться, а якщо вона працює довго, то трішки не приємно
Филиалы сети
Все клиники