Днепр
Центр хирургии и реабилитации "Гелиос"

Отзывы о клинике Центр хирургии и реабилитации "Гелиос"

add_box Аллергология Гематология Гинекология Кардиология Косметология Массаж ... еще
Парковка Оплата карточкой Wi-Fi зона
Центр хирургии и реабилитации "Гелиос" — это медицинское учреждение, в котором предоставляется современная медицинская помощь для разных возрастных категорий.
access_time_filled пн - вс : 8:00 - 20:00
ул. Ломаная, 17на карте
Соборный
Обратитесь ли вы снова в клинику?
Да Нет
Ваша оценка клинике
105 отзывов
Михайло 21 Июль 2024
Дуже гарна клініка, сучасна. Лікар, Щудро Сергій Олександрович, доступно все пояснив як буде проходити процедура, пояснив результат. Лікар дуже уважний. Дуже класний був лікар анестезіолог. Все було добре і все сподобалося. До дитини було гарне ставлення, процедуру під наркозом провели добре. Ми дуже задоволені візитом в клініку
Ігор 17 Июль 2024
У клініці все дуже сподобалося. Прийняли мене швидко по часу. Дуже добре проконсультували по моїй проблемі, надали чітко всі відповіді на запитання, які мене цікавили. Отримав все те що і хотів. Нарікань абсолютно ніяких немає до цієї клініки.
Ірина 16 Июль 2024
Дуже гарна, серйозна клініка
Софія 11 Июль 2024
Клініка чудова, зауважень не було
Максим 08 Июль 2024
Все сподобалось, візит пройшов нормально.
Аліна 05 Июль 2024
Дуже сподобалася клініка.
Валентина 04 Июль 2024
Все було організовано, швидко. Лікар, Олійник Андрій Андрійович, гарно і зрозуміло все пояснив, ввічливий, все було добре.
Іван 27 Июнь 2024
Немає зауважень, все добре, дякую.
Яна 18 Июнь 2024
Загалом непогана клініка, але довелося очікувати. Хотілося, щоб у даній клініці вчасно забирали пацієнтів з рецепції.
Ганна 13 Июнь 2024
Від візиту отримала бажане.
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right
Филиалы сети