Центр відновлення зору Анатолія Совви

Сеть клиник Центр відновлення зору Анатолія Совви

add_box Офтальмология ... еще
«Центр відновлення зору Анатолія Совви» - це розвинена мережа клінік у Західній Україні з потужною модернізованою лікувально-діагностичною базою. Центр в Чернівцях пропонує комплекс сучасних діагностичних, терапевтичних методик, що сприяють ефективному лікуванню різних дефектів зору. На базі медичного центру функціонує кабінет дитячої контактної корекції зору. Оперативні втручання здійснює Заслужений лікар України, офтальмохірург вищої кваліфікаційної категорії, кандидат медичних наук - Совва Анатолій Ігорович.
Парковка Оплата карточкой Wi-Fi зона
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 18:00 access_time_filled сб : выходной access_time_filled вс : выходной
ул. Комарова, 32 Бна карте
вул. Гагаріна, 75на карте
Без районів
проспект Волі, 52на карте
Центр

Головна клініка «Центр відновлення зору Анатолія Совви» в м. Чернівці пропонує повний перелік офтальмологічних послуг. Прийом проводять кваліфіковані лікарі-офтальмологи, що інформують пацієнтів про методи терапії очної патології з подальшим наданням професійної допомоги.

Центр обладнаний сучасною операційною, діагностичним відділенням, власної оптикою. Його ефективній роботі сприяє висока кваліфікація команди і застосування інноваційних технологій.

Послуги медичного центру

На базі центру надається комплексна діагностика і терапія захворювань офтальмологічного профілю:

• комп'ютерна діагностика зору:
    • томографія сітківки з фотореєстрацією результатів;
    • комплексне глаукомне обстеження;
    • ендотеліальна біомікроскопія рогівки;
    • дослідження рефракції ока;
    • кератотопографічне обстеження;
    • підбір лінз, окулярів для контактної корекції;
    • консультація лікаря-офтальмолога;
  • диспансерне спостереження за пацієнтами з:
    • далекозорістю;
    • короткозорістю;
    • діабетичною ретинопатією;
    • астигматизмом;
    • глаукомою;
    • макулопатією;
    • ексімерлазерних корекціях зору;
    • рефракційній заміні кришталика;
  • фемтолазерное, ультразвукове, лазерне лікування катаракти з імплантацією ІОЛ;
  • лазерна дісцізія;
  • лазерна іридектомія;
  • кріоретінопексія;
  • лікування кератоконуса методикою кросслінкінг.

Міста-супутники «Центр відновлення зору Анатолія Совви»

Фахівці клініки також ведуть діагностичний прийом в містах Чернівецької області:

• Новодністровськ *
  • Сокиряни *
  • Кельменці *
  • Хотин *
  • Глибока *
  • Путила *
  • Вижниця *

* ДАТУ ПРИЙОМУ ЛІКАРЯ У ВАШОМУ МІСТІ НЕОБХІДНО УТОЧНЮВАТИ У ОПЕРАТОРІВ НАШОГО СЕРВІСУ.

Геннадий 22 Июнь 2021
В клинике хорошее оборудование, специалисты знают свое дело, все быстро, хороший сервис. Все, что я хотел, я получил, рекомендации были даны. Через месяц пойду еще раз на повторный прием. Остался доволен клиникой
Галина 17 Июнь 2021
Я дуже вдячна клініці та всім медпрацівникам, які там працюють. Дуже гарні та кваліфіковані спеціалісти. Довелось бути в різних філіалах клініки, всім задоволена і всім вдячна.
Світлана 27 Апрель 2021
Влаштувало - все! Хороші люди, все порадили та роз`яснили. Дуже задоволена центром, все було дуже добре.
Руслан 10 Февраль 2021
Персонал воспитанный, обслуживание на высшем уровне. Все очень понравилось.
Роман 13 Январь 2021
Спеціалісти працюють на вищому рівні. Буду рекомендувати цю клініку свої знайомим