Черновцы
Центр відновлення зору Анатолія Совви

Центр відновлення зору Анатолія Совви

add_box Офтальмология ... еще
«Центр відновлення зору Анатолія Совви» - це розвинена мережа клінік у Західній Україні з потужною модернізованою лікувально-діагностичною базою. Центр в Чернівцях пропонує комплекс сучасних діагностичних, терапевтичних методик, що сприяють ефективному лікуванню різних дефектів зору. На базі медичного центру функціонує кабінет дитячої контактної корекції зору. Оперативні втручання здійснює Заслужений лікар України, офтальмохірург вищої кваліфікаційної категорії, кандидат медичних наук - Совва Анатолій Ігорович.
Оплата карточкой Wi-Fi зона
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 18:00 access_time_filled сб : выходной access_time_filled вс : выходной
вул.Бережанська, 53на карте
ул. Панча, 5на карте
Оплата карточкой Wi-Fi зона
ул. Независимости, 65на карте
Старый город

Головна клініка «Центр відновлення зору Анатолія Совви» в м. Чернівці пропонує повний перелік офтальмологічних послуг. Прийом проводять кваліфіковані лікарі-офтальмологи, що інформують пацієнтів про методи терапії очної патології з подальшим наданням професійної допомоги.

Центр обладнаний сучасною операційною, діагностичним відділенням, власної оптикою. Його ефективній роботі сприяє висока кваліфікація команди і застосування інноваційних технологій.

Послуги медичного центру

На базі центру надається комплексна діагностика і терапія захворювань офтальмологічного профілю:

• комп'ютерна діагностика зору:
    • томографія сітківки з фотореєстрацією результатів;
    • комплексне глаукомне обстеження;
    • ендотеліальна біомікроскопія рогівки;
    • дослідження рефракції ока;
    • кератотопографічне обстеження;
    • підбір лінз, окулярів для контактної корекції;
    • консультація лікаря-офтальмолога;
  • диспансерне спостереження за пацієнтами з:
    • далекозорістю;
    • короткозорістю;
    • діабетичною ретинопатією;
    • астигматизмом;
    • глаукомою;
    • макулопатією;
    • ексімерлазерних корекціях зору;
    • рефракційній заміні кришталика;
  • фемтолазерное, ультразвукове, лазерне лікування катаракти з імплантацією ІОЛ;
  • лазерна дісцізія;
  • лазерна іридектомія;
  • кріоретінопексія;
  • лікування кератоконуса методикою кросслінкінг.

Міста-супутники «Центр відновлення зору Анатолія Совви»

Фахівці клініки також ведуть діагностичний прийом в містах Чернівецької області:

• Новодністровськ *
  • Сокиряни *
  • Кельменці *
  • Хотин *
  • Глибока *
  • Путила *
  • Вижниця *

* ДАТУ ПРИЙОМУ ЛІКАРЯ У ВАШОМУ МІСТІ НЕОБХІДНО УТОЧНЮВАТИ У ОПЕРАТОРІВ НАШОГО СЕРВІСУ.

Галина 19 Апрель 2024
В клініці приємний персонал, візит відбувся саме так, як мав відбуватись. Я залишилась цілком задоволеною.
Микола 12 Апрель 2024
Все було добре, дякую.
Вікторія 10 Апрель 2024
Хороша клініка, але хотілось, щоб лікарі були більш ввічливі до пацієнтів, мені було не дуже комфортно в клініці
Володимир 04 Апрель 2024
Купріянець Олег Володимирович -  дуже приємний та хороший спеціаліст, який дуже добре знає свою праву. При потребі буду ще звертатися до цього саме фахівця. Сама клініка дуже сподобалася, було доволі зручно та комфортно у цій клініці.
Валентина 04 Апрель 2024
Візит сподобався. Пройшло все супер. Було все добре.