4.4
Кушпіт Уляна Тарасівна

Отзывы о враче Кушпіт Уляна Тарасівна

Без категории
Займається гігієною ротової порожнини, відбілюванням зубів, установкою дентальної біжутерії, усіма видами протезування та реставрацій.
Стоматологічна клініка доктора Буня
ул. Шевська, 1на карте
Галицкий
Пт 30 Июль Сб 31 Июль Вс 01 Август
4.4
Едуард 19 Июль 2017
Все супер було. Доктор дуже сподобався, гарна людина.
София 20 Апрель 2017
Вона не кваліфікований спеціаліст, напевно, бо ще молода, лікар не вміє поводитись з дітьми так, як треба. Ми хотіли удалити зуб, вона каже, що буде боліти, ми зуб не видалили, а вона тільки розбурила ту яму, прийшлось наступного дня йти знову до лікаря, видаляти той зуб.
Ответ клиники 24 Апрель 2017
Ще раз пояснюємо батькам. Згідно затверджених протоколів ведення дитячого стоматологічного прийому (Наказ МОЗу) при гострому гнійному процесі (гострий гнійний періодонтит, періостит ) в період змінного прикусу ( 9 років) створюється відтік гнійного ексудату визначеними способами. Після досягнення стійкої ремісії (покращення) проводиться видалення причинного зуба. Такі маніпуляції дозволяють не порушити процес появи постійного зуба. Тому, незважаючи на рекомендації, батьки на наступний день зуміли скористатися послугами іншого стоматолога, який без сумніву згідно протоколу видалив причинний зуб. Вітаємо!
Назар 11 Март 2017
Комунікативна та позитивна, дуже гарний і професійний підхід.
Анна 11 Январь 2017
Дуже хороший лікар, знайшов підхід до дитини, добре виконував свою роботу.
Мария 29 Ноябрь 2016
Все дуже добре, не перший раз ходимо.
Оксана 13 Февраль 2016
Было комфортно, объяснили все и дали рекомендации по необходимому вопросу.
Наталя 23 Январь 2016
Хороший лікар, дуже приємна. Все було добре, не боліло нічого, приємне спілкування, все що треба - лікар все розповіла.
Владимир 01 Август 2015
Все було зроблено професійно і нормально, лікар хороший! Я задоволений прийомом!

Все врачи Львов