4.4
Кушпіт Уляна Тарасівна

Кушпіт Уляна Тарасівна

Без категории
Займається гігієною ротової порожнини, відбілюванням зубів, установкою дентальної біжутерії, усіма видами протезування та реставрацій.
Стоматологічна клініка доктора Буня
ул. Шевська, 1на карте
Галицький
Вс 25 Июль Пн 26 Июль Вт 27 Июль
4.4

Конференції, з'їзди, семінари:

• практично­-теоретичний семінар «Гігієна як невід'ємна складова сучасної стоматологічної практики»;
  • сертифікат про участь у семінарі «Сучасні методи рентгенологічного обстеження у стоматології, дентальна внутрішньоротова рентгенографія, онтопантомографія і комп’ютерна томографія» (2014 р.);
  • сертифікат «Пародонтологія вчора, сьогодні, завтра» (2014 р.).

Львівський національний медичний університет ім. Д. Галицького (1993 р.)

• Гингивит

• лікування проблем пародонтозу;
  • всі види реставрацій;
  • брекет­-системи (лікування прикусу);
  • всі види протезування;
  • малоінвазивні (без травми) хірургічні маніпуляції.

Едуард 19 Июль 2017
Все супер було. Доктор дуже сподобався, гарна людина.
София 20 Апрель 2017
Вона не кваліфікований спеціаліст, напевно, бо ще молода, лікар не вміє поводитись з дітьми так, як треба. Ми хотіли удалити зуб, вона каже, що буде боліти, ми зуб не видалили, а вона тільки розбурила ту яму, прийшлось наступного дня йти знову до лікаря, видаляти той зуб.
Ответ клиники 24 Апрель 2017
Ще раз пояснюємо батькам. Згідно затверджених протоколів ведення дитячого стоматологічного прийому (Наказ МОЗу) при гострому гнійному процесі (гострий гнійний періодонтит, періостит ) в період змінного прикусу ( 9 років) створюється відтік гнійного ексудату визначеними способами. Після досягнення стійкої ремісії (покращення) проводиться видалення причинного зуба. Такі маніпуляції дозволяють не порушити процес появи постійного зуба. Тому, незважаючи на рекомендації, батьки на наступний день зуміли скористатися послугами іншого стоматолога, який без сумніву згідно протоколу видалив причинний зуб. Вітаємо!
Назар 11 Март 2017
Комунікативна та позитивна, дуже гарний і професійний підхід.
Анна 11 Январь 2017
Дуже хороший лікар, знайшов підхід до дитини, добре виконував свою роботу.
Мария 29 Ноябрь 2016
Все дуже добре, не перший раз ходимо.

Все врачи Львов