Львів
Лікар Стоматолог Кушпіт Уляна Тарасівна на Doc.ua

Відгуки про Кушпіт Уляна Тарасівна

Займається гігієною ротової порожнини, відбілюванням зубів, установкою дентальної біжутерії, усіма видами протезування та реставрацій.
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря 19 відгуків

Олексій 09 Вересень 2017
Едуард 19 Липень 2017
Все супер було. Доктор дуже сподобався, гарна людина.
Ситуацію виправлено
София 20 Квітень 2017
Вона не кваліфікований спеціаліст, напевно, бо ще молода, лікар не вміє поводитись з дітьми так, як треба. Ми хотіли удалити зуб, вона каже, що буде боліти, ми зуб не видалили, а вона тільки розбурила ту яму, прийшлось наступного дня йти знову до лікаря, видаляти той зуб.
Кушпіт Уляна Тарасівна 24 Квітень 2017
Ще раз пояснюємо батькам. Згідно затверджених протоколів ведення дитячого стоматологічного прийому (Наказ МОЗу) при гострому гнійному процесі (гострий гнійний періодонтит, періостит ) в період змінного прикусу ( 9 років) створюється відтік гнійного ексудату визначеними способами. Після досягнення стійкої ремісії (покращення) проводиться видалення причинного зуба. Такі маніпуляції дозволяють не порушити процес появи постійного зуба. Тому, незважаючи на рекомендації, батьки на наступний день зуміли скористатися послугами іншого стоматолога, який без сумніву згідно протоколу видалив причинний зуб. Вітаємо!
Галина 12 Квітень 2017
Володимир 24 Березень 2017
Назар 11 Березень 2017
Комунікативна та позитивна, дуже гарний і професійний підхід.
Віра 25 Лютий 2017
Анна 11 Січень 2017
Дуже хороший лікар, знайшов підхід до дитини, добре виконував свою роботу.
Богдан 09 Січень 2017
Мария 29 Листопад 2016
Все дуже добре, не перший раз ходимо.

Всі лікарі Львів