4.4
Лікар Стоматолог Кушпіт Уляна Тарасівна на Doc.ua

Відгуки про лікаря Кушпіт Уляна Тарасівна

6 років досвіду
Дорослі
Займається гігієною ротової порожнини, відбілюванням зубів, установкою дентальної біжутерії, усіма видами протезування та реставрацій.
Стоматологічна клініка доктора Буня
ул. Шевська, 1на карті
Галицький
Попередній запис
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
Ср 22 Вересень Чт 23 Вересень Пт 24 Вересень
info_outlineНемає доступних слотів для запису
4.4
Рейтинг лікаря розраховується на основі
Звернетесь ви знову до лікаря?
Так Ні
Як Ви оцінюєте консультацію?
Перевірені відгуки про лікаря
18 Відгуки
Едуард 19 Липень 2017
Все супер було. Доктор дуже сподобався, гарна людина.
София 20 Квітень 2017
Вона не кваліфікований спеціаліст, напевно, бо ще молода, лікар не вміє поводитись з дітьми так, як треба. Ми хотіли удалити зуб, вона каже, що буде боліти, ми зуб не видалили, а вона тільки розбурила ту яму, прийшлось наступного дня йти знову до лікаря, видаляти той зуб.
Відповідь клініки 24 Квітень 2017
Ще раз пояснюємо батькам. Згідно затверджених протоколів ведення дитячого стоматологічного прийому (Наказ МОЗу) при гострому гнійному процесі (гострий гнійний періодонтит, періостит ) в період змінного прикусу ( 9 років) створюється відтік гнійного ексудату визначеними способами. Після досягнення стійкої ремісії (покращення) проводиться видалення причинного зуба. Такі маніпуляції дозволяють не порушити процес появи постійного зуба. Тому, незважаючи на рекомендації, батьки на наступний день зуміли скористатися послугами іншого стоматолога, який без сумніву згідно протоколу видалив причинний зуб. Вітаємо!
Назар 11 Березень 2017
Комунікативна та позитивна, дуже гарний і професійний підхід.
Анна 11 Січень 2017
Дуже хороший лікар, знайшов підхід до дитини, добре виконував свою роботу.
Мария 29 Листопад 2016
Все дуже добре, не перший раз ходимо.
Оксана 13 Лютий 2016
Было комфортно, объяснили все и дали рекомендации по необходимому вопросу.
Наталя 23 Січень 2016
Хороший лікар, дуже приємна. Все було добре, не боліло нічого, приємне спілкування, все що треба - лікар все розповіла.
Владимир 01 Серпень 2015
Все було зроблено професійно і нормально, лікар хороший! Я задоволений прийомом!

Лікарі поблизу

Всі лікарі Львів