Львов
Врач Флеболог, Хирург, Сосудистый хирург Кобза Игорь Иванович на Doc.ua

Отзывы о Кобза Игорь Иванович

Доктор медицинских наук
Игорь Иванович – профессор, врач высшей категории. Выполняет операции, направленные на реваскуляризацию критически ишемизированных конечностей у больных с мультифокальными поражениями артерий, критической ишемией нижних конечностей; хирургическое лечение хронической ишемии мозга повторные реконструктивные операции в хирургии магистральных сосудов. Также в специализацию врача входит хирургия аневризм аорты, радикальная хирургия рака почки с интравенозным метастазированием, хирургическое лечение инфекций сосудистых протезов

Проверенные отзывы о враче 29 отзывов

Олена 28 Февраль 2024
Видно, що лікар з досвідом, поговорили, все пояснив, нікуди не поспішав, приділив достатньо часу. Лікар все розпитав, гарно поспілкувалися, потім мені зробили УЗД, лікар призначив лікування і проконсультував. Я задоволена. Ті гроші які я заплатила, лікар і клініка відпрацювали повністю. Після лікування, через декілька місяців, звернуся до лікаря ще
Богдан 15 Ноябрь 2023
Дуже хороший лікар. У нас був вже встановлено діагноз, нам зразу зробили обстеження, зробили УЗД судин. Лікар дав дуже правильну оцінку ситуації зі здоров'я пацієнта. При записі нам пропонували іншого лікаря, але ми хотіли тільки до цього лікаря, довго чекали на візит, ми задоволені
Оксана 15 Ноябрь 2023
Хороший спеціаліст, найкращий судинний хірург в Україні
Людмила 01 Ноябрь 2023
Дуже кваліфікований спеціаліст. Тактовно надав відповідь, консультацію, лікування. Надзвичайна людина та фахівець від Бога. Ми в нього вже раніше лікувалися, а тепер звернулись знову.
Іванна 25 Октябрь 2023
Хороший лікар, багато чого розказав, пояснив
Олександр 09 Октябрь 2023
Лікар дуже приємна та чуйна людина, гарний фахівець, допоміг нам вирішити проблему направивши на операцію, ми отримали консультацію яку хотіли. Нам зустріч сподобалась.
Сергей 23 Ноябрь 2022
Іванна 12 Октябрь 2022
Геннадій 03 Сентябрь 2020
Все добре. Я отримав відповіді на всі свої запитання.
ірина 04 Июнь 2020
Все що я хотіла, я на консультації отримала.
1 2 3

Все врачи Львов