Львів
Лікар Флеболог, Хірург, Судинний хірург Кобза Ігор Іванович на Doc.ua

Відгуки про Кобза Ігор Іванович

Доктор медичних наук
Ігор Іванович – професор, лікар вищої категорії. Виконує операції, спрямовані на реваскуляризацію критично ішемізованих кінцівок у хворих з мультифокальними ураженнями артерій, критичної ішемії нижніх кінцівок; хірургічне лікування хронічної ішемії мозку; повторні реконструктивні операції в хірургії магістральних судин. Також у спеціалізацію лікаря входить хірургія аневризм аорти, радикальна хірургія раку нирки з інтравенозним метастазуванням, хірургічне лікування інфекцій судинних протезів

Перевірені відгуки про лікаря 30 відгуків

Маряна 17 Квітень 2024
Прийом сподобався, дякую.
Олена 28 Лютий 2024
Видно, що лікар з досвідом, поговорили, все пояснив, нікуди не поспішав, приділив достатньо часу. Лікар все розпитав, гарно поспілкувалися, потім мені зробили УЗД, лікар призначив лікування і проконсультував. Я задоволена. Ті гроші які я заплатила, лікар і клініка відпрацювали повністю. Після лікування, через декілька місяців, звернуся до лікаря ще
Богдан 15 Листопад 2023
Дуже хороший лікар. У нас був вже встановлено діагноз, нам зразу зробили обстеження, зробили УЗД судин. Лікар дав дуже правильну оцінку ситуації зі здоров'я пацієнта. При записі нам пропонували іншого лікаря, але ми хотіли тільки до цього лікаря, довго чекали на візит, ми задоволені
Оксана 15 Листопад 2023
Хороший спеціаліст, найкращий судинний хірург в Україні
Людмила 01 Листопад 2023
Дуже кваліфікований спеціаліст. Тактовно надав відповідь, консультацію, лікування. Надзвичайна людина та фахівець від Бога. Ми в нього вже раніше лікувалися, а тепер звернулись знову.
Іванна 25 Жовтень 2023
Хороший лікар, багато чого розказав, пояснив
Олександр 09 Жовтень 2023
Лікар дуже приємна та чуйна людина, гарний фахівець, допоміг нам вирішити проблему направивши на операцію, ми отримали консультацію яку хотіли. Нам зустріч сподобалась.
Сергей 23 Листопад 2022
Іванна 12 Жовтень 2022
Геннадій 03 Вересень 2020
Все добре. Я отримав відповіді на всі свої запитання.
1 2 3

Всі лікарі Львів