Врач Проктолог, Флеболог, Хирург, Сосудистый хирург Майборода Виктор Владимирович на Doc.ua

Отзывы о Майборода Виктор Владимирович

Консультация от740 грн
Доктор Майборода В.В. имеет большой опыт в малой хирургии, гнойной хирургии, хирургии сосудов нижних конечностей, оперативной проктологии. Виктор Владимирович осуществляет первичную раневую обработку, удаление новообразований кожи, терапию геморроя, варикоза и т.д.
Отзывов

Проверенные отзывы о враче 237 отзывов

Наталія 12 Июль 2024
Мені все дуже сподобалося на візиті.
Тетяна 08 Июль 2024
Лікар надав відповіді на всі мої запитання, заспокоїв та переконав що все добре. Цілком такий приємний лікар у спілкуванні.
Дмитро 08 Июль 2024
Консультація пройшла добре.
Ірина 20 Июнь 2024
Належне обслуговування, приємний лікар, компетентний у своїй справі, все було добре
Марина 03 Июнь 2024
Був безболісний огляд, консультація пройшла професійно, дуже детальне було пояснення та роз'яснення, був комплексний підхід до лікування, аналізів. Залишилось дуже гарне враження після візиту до лікаря.
Олександр 30 Май 2024
Анжела 28 Май 2024
Лікар дійсно дуже хороший спеціаліст. Все дуже сподобалося.
Сергій 23 Май 2024
Добре все пройшло. Лікар зробив детальний огляд, поставив чіткі питання, виписав лікування. Загалом я залишився задоволений роботою лікаря та самим візитом.
Фелікс 02 Май 2024
Цей лікар мені дуже сподобався. Робота була виконана на відмінно.
Роман 02 Май 2024
Врач мне понравился, очень доходчиво всё объяснил, рассказал, я не ошибся в выборе.
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right