Врач Проктолог, Флеболог, Хирург, Сосудистый хирург Майборода Виктор Владимирович на Doc.ua

Отзывы о Майборода Виктор Владимирович

Доктор Майборода В.В. имеет большой опыт в малой хирургии, гнойной хирургии, хирургии сосудов нижних конечностей, оперативной проктологии. Виктор Владимирович осуществляет первичную раневую обработку, удаление новообразований кожи, терапию геморроя, варикоза и т.д.

Проверенные отзывы о враче 225 отзывов

Михайло 23 Апрель 2024
Анатолій 20 Апрель 2024
Задоволений прийомом, лікар все розказав що і як, проконсультував, назначив лікування
Вадим 22 Март 2024
Можу поставити п'ять, все дуже сподобалося, дякую.
Артем 19 Март 2024
Дуже добре пройшла консультація. Лікар дуже приємний, кваліфікований спеціаліст. Все доступно пояснив та все чітко розказав.
check Проверенный пациент Онлайн-визит
Ольга 19 Март 2024
Візит пройшов чудово. Хороший, професійний лікар.
Тетяна 15 Март 2024
Ахра 12 Март 2024
Дуже фаховий, дуже уважний лікар. Провів огляд, все зрозуміло пояснив, візитом до лікаря залишився задоволений
Ольга 07 Март 2024
Добре пройшов візит.Дякую.
Аліна 22 Февраль 2024
Сподобалось, що лікар приймає дітей, сподобався як спеціаліст, гарно подивився дитину, добре проконсультував, зрозуміло усе пояснив. Візитом залишились задоволеними.
Анна 15 Февраль 2024
Все було добре, прийом сподобався. Лікар був дуже обережний, акуратний, з дітьми вміє працювати. Я лікаря рекомендую. Все, що лікар прописав, нам все підійшло і допомогло
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right