Лікар Проктолог, Флеболог, Хірург, Судинний хірург Майборода Віктор Володимирович на Doc.ua

Відгуки про Майборода Віктор Володимирович

Консультація від740 грн
Доктор Майборода В.В. має великий досвід в малій хірургії, гнійній хірургії, хірургії судин нижніх кінцівок, оперативній проктології. Віктор Володимирович здійснює первинну обробку рани, видалення новоутворень шкіри, терапію геморою, варикозу і т.д.
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря 237 відгуків

Наталія 12 Липень 2024
Мені все дуже сподобалося на візиті.
Тетяна 08 Липень 2024
Лікар надав відповіді на всі мої запитання, заспокоїв та переконав що все добре. Цілком такий приємний лікар у спілкуванні.
Дмитро 08 Липень 2024
Консультація пройшла добре.
Ірина 20 Червень 2024
Належне обслуговування, приємний лікар, компетентний у своїй справі, все було добре
Марина 03 Червень 2024
Був безболісний огляд, консультація пройшла професійно, дуже детальне було пояснення та роз'яснення, був комплексний підхід до лікування, аналізів. Залишилось дуже гарне враження після візиту до лікаря.
Олександр 30 Травень 2024
Анжела 28 Травень 2024
Лікар дійсно дуже хороший спеціаліст. Все дуже сподобалося.
Сергій 23 Травень 2024
Добре все пройшло. Лікар зробив детальний огляд, поставив чіткі питання, виписав лікування. Загалом я залишився задоволений роботою лікаря та самим візитом.
Фелікс 02 Травень 2024
Цей лікар мені дуже сподобався. Робота була виконана на відмінно.
Роман 02 Травень 2024
Врач мне понравился, очень доходчиво всё объяснил, рассказал, я не ошибся в выборе.
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right