Майборода Віктор Володимирович

Майборода Віктор Володимирович

Лікар першої категорії
19 років досвіду
Дорослі
Доктор Майборода В.В. має великий досвід в малій хірургії, гнійній хірургії, хірургії судин нижніх кінцівок, оперативній проктології. Віктор Володимирович здійснює первинну обробку рани, видалення новоутворень шкіри, терапію геморою, варикозу і т.д.
МЦ «ВВ Клініка» (VV Clinic)
Повторна консультація хірурга 298 грн; Консультація проктолога розширена (ректальне дзеркало, пальцеве дослідження) 485 грн; Повторна консультація проктолога 345 грн.
ул. Вадима Гетьмана, 1В на карті
Солом'янськийм. Шулявська
Попередній запис
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
Чт 29 Липень Пт 30 Липень Сб 31 Липень
Рейтинг лікаря розраховується на основі
  • Курси підвищення кваліфікації по хірургії, присвоєння першої кваліфікаційної категорії, НМАПО ім. П.Л. Шупика, Київ (2010)
  • ТУ (тематичне удосконалення) "Пухлини прямої і ободової кишки", НМАПО ім. П.Л. Шупика, Київ (2014)
  • первинна хірургічна обробка ран і опікових поверхонь;
  • хірургічне видалення новоутворень шкіри доброякісного характеру (атерома, гігрома, ліпома, фіброма) і чужорідних тіл;
  • хірургія гнійних процесів шкіри, підшкірної клітковини, суглобів (гідраденіт, фурункул, бурсит, абсцес);
  • видалення врослого нігтя;
  • хірургічне лікування діабетичної стопи;
  • оперативне лікування атеросклерозу нижніх судин, варикозу;
  • консервативна і оперативна терапія захворювань в проктології.

Освіта

• Национальный медицинский университет им. А.А. Богомольца, 1-й медицинский факультет, специальность "Лечебное дело", Киев (1998 )
  • Специализация по направлению "Проктология", Национальная медицинская академия последипломного образования (НМАПО) им. П.Л. Шупика, Киев (2014 )

Курси

Виконувані процедури

• первинна хірургічна обробка ран і опікових поверхонь;
  • видалення врослого нігтя;
  • хірургічне лікування діабетичної стопи;
  • оперативне лікування атеросклерозу нижніх судин, варикозу;
  • консервативна і оперативна терапія захворювань в проктології.

Перевірені відгуки про лікаря

153 Відгуки
Надежда 16 Липень 2021
Врач очень внимательный, прием понравился!
Анатолий 02 Червень 2021
Дуже сподобався професійний підхід лікаря!
Давидюк Таисия Дмитриевна 05 Травень 2021
Все очень хорошо прошло, назначил лечение. Ничего лишнего. Очень вежливый, приятный врач. Рекомендую.
Ольга 12 Квітень 2021
Хорошая, грамотная консультация. Специалист, человек который не летает где-то в облаках. А понимает пациентов. У меня такое осталось впечатление. Я осталась довольна.
Светлана 10 Березень 2021
Дуже гарний лікар, дуже відповідально ставиться до своїх пацієнтів. Лікар контролює всі моменти, що пов'язані зі здоров'ям. Раджу до лікаря звертатися

Лікарі поблизу

Всі лікарі Київ