Врач Подолог Руднева Татьяна Сергеевна  на Doc.ua

Отзывы о Руднева Татьяна Сергеевна

Консультация от500 грн
Подолог Руднева Татьяна Сергеевна, специалист по аппаратному маникюру и педикюру, проблемной стопе. Проводит коррекцию и исправление деформаций ногтевых пластин, работу с травмами ногтей, протезирование. Обработку таких проблемных зон как: трещины, гиперкератоза, мозоли и многое другое
Отзывов

Проверенные отзывы о враче 89 отзывов

Ольга 12 Май 2024
Сподобались ввічливість, компетентність подолога, вона допомогла вирішити мою проблему, після процедури, яку провели, стало набагато краще. Усе пояснила, процедуру провела обережно, надала рекомендації стосовно іншої проблеми, що ще маю.
Ірина 11 Май 2024
Чудово пройшов візит. Зробили нам все гарно. Надали чітко та зрозуміло всі інструкції для подальшого лікування. Тому все було добре на цьому візиті.
Ірина 08 Май 2024
Приймо пройшов добре, отримала якісну консультацію, задоволена, дякую.
Марина 20 Февраль 2024
Усе сподобалось
Ольга 17 Февраль 2024
Приводили дев'яносторічну жінку, вона залишилась дуже задоволеною, бо їй почистила подолог окрім нігтів на усіх пальцях ніг, а ще й п'ятки, й взагалі, усе привели у порядок.
Михайло 28 Январь 2024
Все добре пройшло.
27 Январь 2024
Хороший лікар, мені сподобався
Анастасія 13 Январь 2024
Усе пройшло добре - і гарний сервіс й усе зрозуміло пояснила, якісно усе зробила, надала поради й склали план лікування на майбутнє, тому звертатимусь до цього подолога ще.
Володимир 21 Декабрь 2023
Вікторія 18 Октябрь 2023
Я вже понад рік ходжу до даного спеціаліста, та не збираюсь її змінювати. Це дуже гарний лікар, вона душевна, мені вона подобається, я в захваті від консультацій з нею.
5 6 7 8 9 chevron_right