Врач Подолог Славинская Лилия Андреевна на Doc.ua

Отзывы о Славинская Лилия Андреевна

Консультация от500 грн
Специалист имеет дипломы школ международного класса. Специализируется на проведении аппаратного и классического педикюра. Занимается лечением и коррекцией вросшего ногтя, устраняет натоптыши. Выполняет удаления новообразований различными методами.
Отзывов

Проверенные отзывы о враче 66 отзывов

Анжела 12 Апрель 2024
Досвідчений лікар, уважна. Була з проблемою, на ногах великі пальці придавила і нігті нормально не росли, але завдяки Лілії Андріївни мої нігті майже ідеальні, ще трішки і я вилікую їх повністю, результат мене вже радує. Вдячність лікарю за професійність.
Катерина 20 Февраль 2024
Очікувала менше, а отримала більше, візитом залишилась дуже задоволеною.
Віра 08 Февраль 2024
Дуже задоволена візитом. Повністю отримала хорошу консультацію, лікар відповіла на всі запитання.Процедура пройшла добре, лікар все розказала про подальше лікування. Я задоволена цим лікарем.
Аліна 06 Февраль 2024
Дуже кваліфікована лікарка, я отримала від прийому максимум, на який розраховувала, планую повторний візит. Дякую!
Анонимно 30 Январь 2024
Все было отлично. Доктор очень приятная, учтивая, внимательная, знающая.
Тетяна 23 Январь 2024
Лікарка чудова людина, вона мені дуже допомогла і мені відразу полегшало. Рекомендую всім цього лікаря.
Ірина 01 Декабрь 2023
Все пройшло нормально, дякую.
Мария 30 Ноябрь 2023
Повністю задоволена прийомом. Два роки уже лікуюся в цього лікаря. Завжди вона порадить все добре. Вже записалися знову на прийом.
Валентина 26 Октябрь 2023
Лікар сподобалась, фахівець своєї справи
Оксана 14 Сентябрь 2023
Добрий лікар.