Врач Невролог, Терапевт Дащенко  Татьяна  Анатольевна на Doc.ua

Отзывы о Дащенко Татьяна Анатольевна

Консультация от640 грн
Татьяна Анатольевна специализируется на консультативном приеме больных с неврологической патологией. Проводит оценку неврологического статуса, постановку диагноза, определение плана лечения и профилактики заболеваний.
Отзывов

Проверенные отзывы о враче 19 отзывов

Олена 02 Июль 2024
Лікар компетентна, все розказала. Єдине, я потребувала більш розширеної консультації загальних рекомендацій і що потрібно робити в моєму віці.  Загалом все гаразд, лікар надала професійну консультацію
Анастасія 26 Июнь 2024
Гарна, компетентна лікарка, зробила огляд, надала рекомендації що до мого подальшого лікування, тобто, мені усе сподобалось.
Лариса 22 Июнь 2024
Консультація мне влаштувала, отримано все, на що розраховували, звертатимемося, в разі потреби, дякую.
Ольга 13 Июнь 2024
Лікарка якісно надала онлайн консультацію.
Яна 03 Июнь 2024
Перше враження - консультація задовольнила, але результат побачу згодом.
Олександра 29 Апрель 2024
Сподобався лікар, лікар надала відповіді на усі мої запитання, рекомендації від лікаря були чудові, відповідно до моєї проблеми. Я дуже задоволена візитом і самою роботою лікаря. Залишилися тільки найкращі рекомендації про даного спеціаліста.
Микола 15 Апрель 2024
Доктор супер!
Всеволод 10 Апрель 2024
Візит пройшов добре. Видно що лікар працює не на час, а орієнтується на пацієнта - мені такий підхід дуже сподобався.
Дмитро 08 Апрель 2024
Все сподобалось - лікарка була професійною, та змогла мені допомогти.
Ольга 06 Март 2024
Сподобалось все - лікар ретельно усе обстежив й з рекомендаціями розібрались дуже ретельно.