Лікар Невролог, Терапевт Дащенко  Тетяна  Анатоліївна на Doc.ua

Відгуки про Дащенко Тетяна Анатоліївна

Консультація від640 грн
Тетяна Анатоліївна спеціалізується на консультативному прийомі хворих із неврологічною патологією. Здійснює оцінку неврологічного статусу, постановку діагнозу, визначення плану лікування та профілактики захворювань.
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря 19 відгуків

Олена 02 Липень 2024
Лікар компетентна, все розказала. Єдине, я потребувала більш розширеної консультації загальних рекомендацій і що потрібно робити в моєму віці.  Загалом все гаразд, лікар надала професійну консультацію
Анастасія 26 Червень 2024
Гарна, компетентна лікарка, зробила огляд, надала рекомендації що до мого подальшого лікування, тобто, мені усе сподобалось.
Лариса 22 Червень 2024
Консультація мне влаштувала, отримано все, на що розраховували, звертатимемося, в разі потреби, дякую.
Ольга 13 Червень 2024
Лікарка якісно надала онлайн консультацію.
Яна 03 Червень 2024
Перше враження - консультація задовольнила, але результат побачу згодом.
Олександра 29 Квітень 2024
Сподобався лікар, лікар надала відповіді на усі мої запитання, рекомендації від лікаря були чудові, відповідно до моєї проблеми. Я дуже задоволена візитом і самою роботою лікаря. Залишилися тільки найкращі рекомендації про даного спеціаліста.
Микола 15 Квітень 2024
Доктор супер!
Всеволод 10 Квітень 2024
Візит пройшов добре. Видно що лікар працює не на час, а орієнтується на пацієнта - мені такий підхід дуже сподобався.
Дмитро 08 Квітень 2024
Все сподобалось - лікарка була професійною, та змогла мені допомогти.
Ольга 06 Березень 2024
Сподобалось все - лікар ретельно усе обстежив й з рекомендаціями розібрались дуже ретельно.