Врач Невролог, Вертебролог Сагай Владимир Александрович на Doc.ua

Отзывы о Сагай Владимир Александрович

Выполняет все манипуляции по неврологическому профилю, организовывает комплексную медико-социальную реабилитацию пациентов с неврологическими болезнями, занимается рефлексотерапией. Специализируется на лечении болевых синдромов, в целях их купирования выполняет все виды блокад.

Проверенные отзывы о враче 156 отзывов

Сергій 15 Март 2024
Задоволений прийомом, все супер, дякую.
Ірина 15 Март 2024
Гарний, уважний та кваліфікований ліка, все детально з'ясував по моїй проблемі, вислухав, надав рекомендації та поради, я задоволена, дякую.
Світлана 01 Март 2024
Все що мене турбувало, я отримала вичерпні відповіді від лікаря. Був доволі кваліфікований візит. Я і надалі буду продовжувати лікування у цього лікаря.
Алла 19 Февраль 2024
Лікар є фахівцем високго рівня, надав детальну консультацію, я вже проходжу лікування, дякую за прийом!
Анна 15 Январь 2024
Прийом сподобався, нарікань немає, я задоволена. Дякую!
Наталія 12 Январь 2024
Шикарний спеціаліст, мені є з ким порівняти з лікарів. Лікар не мовчав, все сам розказував як є, провів огляд, ставив всі питання, дуже ретельно провів опитування по проблемі. Все було супер!
Ніколь 12 Январь 2024
Мені сподобався лікар, його підхід, гарно провів огляд, комунікація з лікарем була відмінна.
Максим 18 Декабрь 2023
Хороший спеціаліст, все зрозуміло пояснив, дав відповіді на всі питання, все чітко та без води. Однозначно рекомендую.
Аліна 24 Ноябрь 2023
Лікар уважний, добре все пояснив
Тетяна 17 Ноябрь 2023
В цілому задоволена прийомом.
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right