Лікар Невролог, Вертебролог Сагай Володимир Олександрович на Doc.ua

Відгуки про Сагай Володимир Олександрович

Виконує всі маніпуляції по неврологічному профілю, організовує комплексну медико-соціальну реабілітацію пацієнтів з неврологічними хворобами, займається рефлексотерапією. Спеціалізується на лікуванні больових синдромів, з метою їх усунення виконує всі види блокад.

Перевірені відгуки про лікаря 161 відгук

Тамара 15 Квітень 2024
Прийом сподобався, лікар привітний, уважний
Дмитро 15 Квітень 2024
 До лікаря звертався вже не перший раз, минулого разу лікар вирішив мою проблему. Лікар вислухав мою проблему, сподіваюсь що лікар допоможе і цей раз.
Ірина 08 Квітень 2024
Сподобалось, що прийняв вчасно, зробив ретельний огляд, й спочатку призначив зробити до обстеження, а тільки після отримання висновків, буде робити призначення до лікування.
Юлія 01 Квітень 2024
Лікар супер, чудовий прийом, все запитав, призначив ліки, нічого зайвого не призначав, по лікам все ідеально, призначив діагностику, прийом сподобався
Любов 22 Березень 2024
Лікар досвідчений та компетентний, надав гарну консультацію, дякую.
Сергій 15 Березень 2024
Задоволений прийомом, все супер, дякую.
Ірина 15 Березень 2024
Гарний, уважний та кваліфікований ліка, все детально з'ясував по моїй проблемі, вислухав, надав рекомендації та поради, я задоволена, дякую.
Світлана 01 Березень 2024
Все що мене турбувало, я отримала вичерпні відповіді від лікаря. Був доволі кваліфікований візит. Я і надалі буду продовжувати лікування у цього лікаря.
Алла 19 Лютий 2024
Лікар є фахівцем високго рівня, надав детальну консультацію, я вже проходжу лікування, дякую за прийом!
Анна 15 Січень 2024
Прийом сподобався, нарікань немає, я задоволена. Дякую!
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right