Врач Нефролог Родин Игорь  Николаевич на Doc.ua

Отзывы о Родин Игорь Николаевич

Игорь Николаевич Родин является опытным специалистом по нефрологии, он занимается лечением нефрологических патологий свыше 35 лет. Доктор Родин проводит плазмаферез, гемосорбцию, гемодиализ. В область профессиональных интересов доктора Родина И. Н. входит лечение почечной недостаточности, резистентного нефрологического синдрома, диабетической нефропатии, отечного синдрома (если у пациента диагностирована тяжелая форма сердечной недостаточности).

Проверенные отзывы о враче 149 отзывов

Анатолий 27 Март 2024
Хороший доктор, хорошо объясняет
Євген 13 Март 2024
Гарне обслуговування, дуже компетентний лікар, все вислухав, зробив правильні призначення, я цілком задоволений візитом до лікаря
Андрій 12 Март 2024
Візит пройшов добре, залишився задоволеним.
Олександр 26 Февраль 2024
Прийом сподобався. Все, що було потрібно, лікар в деталях все розповів, все було зрозуміло, дуже професійно. Лікар дав рекомендації, ми дуже задоволені зустріччю і консультацією
Ніна 19 Февраль 2024
Все сподобалося, гарний лікар, зауважень не було. Лікар дуже досвідчений, перше враження дуже гарне. Лікар нам назначив лікування, лікуємося, будемо чекати результат лікування.
Марія 19 Февраль 2024
Мені все підійшло, все сподобалося, моє питання було вирішено. Лікар високої категорії. Якщо у мене будуть такі або схожі проблеми по нирках, то звернулась би саме до цього лікаря, сподіваюсь що все буде добре в майбутньому. Хороший лікар
Артем 13 Февраль 2024
Все пройшло чудово, лікар досвідчений, прийом виправдав мої очікування, я отримав всю потрібну інформацію та рекомендації.
Вʼячеслав 09 Февраль 2024
Лікар - спеціаліст своєї справи, видно що  любить свою справу, займається своєю справою. Лікар намагається допомогти пацієнту, знайти причину проблему, зробити добро людині
Ірина 07 Февраль 2024
Лікар сподобався, все конструктивно та по суті, дякую.
Наталія 29 Январь 2024
Задоволена візитом до цього лікаря, гарний фахівець, високого рівня, дякую.
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right