Лікар Нефролог Родін Ігор Миколайович на Doc.ua

Відгуки про Родін Ігор Миколайович

Консультація від2000 грн
Ігор Миколайович Родін є досвідченим фахівцем з нефрології, він займається лікуванням нефрологічних патологій понад 35 років. Доктор Родін проводить плазмаферез, гемосорбцію, гемодіаліз. В область професійних інтересів доктора Родіна І. М. входить лікування ниркової недостатності, резистентного нефрологічного синдрому, діабетичної нефропатії, набряковогосиндрому (якщо у пацієнта діагностовано важка форма серцевої недостатності).
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря 150 відгуків

Анна 12 Липень 2024
Сподобалась консультація, бо лікар насправді надав гарні поради.
Анатолий 27 Березень 2024
Хороший доктор, хорошо объясняет
Євген 13 Березень 2024
Гарне обслуговування, дуже компетентний лікар, все вислухав, зробив правильні призначення, я цілком задоволений візитом до лікаря
Андрій 12 Березень 2024
Візит пройшов добре, залишився задоволеним.
Олександр 26 Лютий 2024
Прийом сподобався. Все, що було потрібно, лікар в деталях все розповів, все було зрозуміло, дуже професійно. Лікар дав рекомендації, ми дуже задоволені зустріччю і консультацією
Ніна 19 Лютий 2024
Все сподобалося, гарний лікар, зауважень не було. Лікар дуже досвідчений, перше враження дуже гарне. Лікар нам назначив лікування, лікуємося, будемо чекати результат лікування.
Марія 19 Лютий 2024
Мені все підійшло, все сподобалося, моє питання було вирішено. Лікар високої категорії. Якщо у мене будуть такі або схожі проблеми по нирках, то звернулась би саме до цього лікаря, сподіваюсь що все буде добре в майбутньому. Хороший лікар
Артем 13 Лютий 2024
Все пройшло чудово, лікар досвідчений, прийом виправдав мої очікування, я отримав всю потрібну інформацію та рекомендації.
Вʼячеслав 09 Лютий 2024
Лікар - спеціаліст своєї справи, видно що  любить свою справу, займається своєю справою. Лікар намагається допомогти пацієнту, знайти причину проблему, зробити добро людині
Ірина 07 Лютий 2024
Лікар сподобався, все конструктивно та по суті, дякую.
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right