Лікар Нефролог, Терапевт, Кардіоревматолог, Кардіолог, Ревматолог Родін Ігор Миколайович на Doc.ua

Відгуки про лікаря Родін Ігор Миколайович

Лікар вищої категорії
35 років досвіду
Дорослі
Ігор Миколайович Родін є досвідченим фахівцем з нефрології, він займається лікуванням нефрологічних патологій понад 35 років. Доктор Родін проводить плазмаферез, гемосорбцію, гемодіаліз. В область професійних інтересів доктора Батьківщина І. Н. входить лікування ниркової недостатності, резистентного нефрологічного синдрому, діабетичної нефропатії, набряковогосиндрому (якщо у пацієнта діагностовано важка форма серцевої недостатності).
Надія, медичний центр
ул. Ломоносова, 73-в (помещение 59)на карті
Солом'янськийм. Виставковий центр
Попередній запис
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
Сб 18 Вересень Нд 19 Вересень Пн 20 Вересень
info_outlineНемає доступних слотів для запису
Рейтинг лікаря розраховується на основі
Звернетесь ви знову до лікаря?
Так Ні
Як Ви оцінюєте консультацію?
Перевірені відгуки про лікаря
104 Відгуки
Евгений 07 Травень 2021
Дуже хороший лікар, надав якісну консультацію, сподіваюсь що допоможе
Татьяна 17 Березень 2021
Прийом був запланований на десяту ранку, але ми прочекали в черзі цілу годину. На самій консультації лікар був постійно чимось зайнятий, то він відлучався з кабінету, то йому хтось телефонував.Через це виник деякий дискомфорт, тому що  у нас не було повноцінного спілкування.Але лікар дуже грамотний спеціаліст.
Яна 10 Березень 2021
У меня была серьезная проблема по нефрологии, и до Игоря Николаевича была еще у трех докторов, которые не могли решить мою проблему и я была с температурой на протяжении трех недель. Побывав на приеме у Игоря Николаевича, я наконец выбралась с этого состояния. Доктор поставил меня на ноги
Юан 05 Березень 2021
Досить залишився задоволений його роботою. Чітко, детально все пояснив та розповів.
Олександр 19 Лютий 2021
Хороший доктор! Я всегда к нему обращаюсь
Наталия 29 Січень 2021
Врач внимательно изучил анализы, осмотрел, провел прием, назначил лечение, дал рекомендации. Приемом остались довольны.
Валентина 25 Січень 2021
Лікар дуже уважний та кваліфікований спеціаліст, підійшов професійно до моєї проблеми. Велика подяка за його роботу
Вероника 10 Вересень 2020
Не сподобалось тощо лікар розмовляв по телефону на прийомі,
Ольга 11 Вересень 2020
Изложил понятным языком мне всю информацию.
Татьяна 20 Травень 2020
Все дуже добре, все дуже сподобалось. Лікар вислухав, все запропонував. І рекомендації й поздавали аналізи. Чекаємо результату.
Показати ще 10 Відгукиautorenew
5 chevron_right

Лікарі поблизу