Врач Дерматовенеролог, Дерматоонколог, Дерматолог, Трихолог Лага Наталья Петровна на Doc.ua

Отзывы о враче Лага Наталья Петровна

Главный врач клиники Майдерм, специализируется на дерматоонкологии, диагностике и лечении новообразований кожи. Владеет всеми методами удалений доброкачественных и злокачественных образований кожи.
МайДерм, Медицинский центр на Братиславской
ул. Волошская, 51/27на карте
Подольскийм. Тараса Шевченко
Пт 02 Декабрь Сб 03 Декабрь Вс 04 Декабрь keyboard_arrow_right
Маріана 30 Сентябрь 2022
Лікарка дуже хороша людина. Вона ідеально відповіла на всі мої запитання, була до мене дуже уважною, сконцентрована на проблемі, завдяки великому досвіду їй було легко поставити мені діагноз. Я дуже їй вдячна за допомогу
Оксана 23 Ноябрь 2021
Наталья Петровна знающая, внимательная. Мне понравилась она как специалист и как человек.
Юлия 05 Ноябрь 2021
Первинним прийомом задоволена, лікар призначила лікування.
Алексей 14 Сентябрь 2021
На прийомі у лікаря були присутні два практиканти. Я розумію, що це потрібно, але про це треба попереджати.  Коли вартість консультації найвища в Києві, для такого класу спеціаліста, тому це було не дуже комфортно і незручно. Лікар, ще не вислухавши мене до кінця, почала мені пропонували один конкретний препарат, який вона дуже-дуже радила, що для мене було дуже підозріло. Я ще не здав потрібні аналізи, але мені пропонували цей препарат, який зробить моє життя кращим. Мені запропонували зробити ще діагностику, не попередив, що це буде додаткові кошти, на касі мене це дуже здивувало
Наталія 10 Август 2021
Мені прийом сподобався. Лікар дуже уважна і все зрозуміло пояснює
Татьяна 04 Май 2021
Мене все задовільнило. Лікар відповідає своїй категорії, дуже приємна лікар.
Виталий 09 Апрель 2021
Не  понравилось, что у доктора стандартный подход, а не индивидуальный.
Ольга 30 Март 2021
Очень приятный, внимательный доктор. Выслушала, подбодрила, все объяснила толком, подкрепила научными фактами, что я очень уважаю. Впечатления самые позитивные. Буду следовать ее назначения и верить в ее прогноз. Рекомендую!!
Станислав 13 Январь 2021
Врач приятный в общении. О качестве лечения пока сказать ничего не могу - первый визит.
Марія 27 Октябрь 2020
Доктор хороший специалист. Все детально мне объяснила и рассказала. Будем дальше проводить курс лечение
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right