Врач Гастроэнтеролог, Терапевт, УЗИ-специалист Дяченко Наталья Валентиновна на Doc.ua

Отзывы о враче Дяченко Наталья Валентиновна

Врач-гастроэнтеролог, терапевт, УЗИ-специалист. Специализируется на диагностике и лечении заболеваний, таких как: гастрит, эрозивный гастродуоденит, язвенная болезнь желудка, дисбиоз кишечника, холецистит, панкреатит, колит, ожирение, ОРЗ, ринит, анемия и др. Проводит УЗИ органов брюшной полости, эластографию, ЭКГ
«Якість Життя» - медичний центр - гастроентерологія
Консультация врача-гастроэнтеролога с проведением УЗИ обследование органов чревный полости 900 грн.
ул. Большая Житомирская, 14на карте
Шевченковскийм. Лукьяновская
Сб 22 Январь Вс 23 Январь Пн 24 Январь keyboard_arrow_right
Елена 29 Октябрь 2021
Дуже сподобався лікар та його підхід, дуже уважний, приділила мені багато часу. Я дуже задоволена прийомом і обов'язково прийду на наступну консультацію
Сергій 25 Октябрь 2021
Все було швидко, поставлений діагноз. Все на професійному рівні, все добре.
Яна 08 Сентябрь 2021
Лікарка досить скрупульозно розбирається у своїх питаннях, з багатьох сторін підходить до вирішення проблеми. Дуже уважна, кваліфікована та приємна людина.
Наталья 03 Сентябрь 2021
Дуже гарний лікар, мені дуже сподобалась, лікар дуже уважна! Рекомендую!
Ольга 14 Июль 2021
Була тривала консультація, лікар важно все вислухала, продивилась всі результати аналізів. Дуже вдячна лікарю за уважність
Ірина 04 Апрель 2021
Все дуже добре пройшло. Прекрасний спеціаліст!
Катерина 07 Март 2021
Лікар дуже уважно вислухав всі скарги, дослідив всі результати аналізів, яки були попередньо зроблені. Консультація відбувалася досить довго. Мені сподобалась уважність лікаря
Анастасия 03 Февраль 2021
Были на консультации у Натальи Валентиновны и остались очень довольны приёмом. Врач уделила максимум внимания нашей проблеме, дала рекомендации по лечению и список необходимых анализов( ничего лишнего и никакие лаборатории не навязывала), однозначно вернёмся к этому врачу ещё для продолжения лечения. Рекомендую!!!!!
Олександр 14 Январь 2021
Хочу подякувати лікарю за кваліфіковану допомогу. Лікар швидко розібралася з проблемою, назначила лікування, на всі питання ввічливо відповіла, дала гарні поради. Всім рекомендую!
Анатолий 28 Январь 2021
Лікар дуже уважна. Детально оглянула, розказала, пояснила! Буду звертатися і раджу іншим
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right